Co na stipance od komaru?

Od: Datum: 18.07.13 12:27 odpovědí: 8 změna: 18.07.13 15:38

Zdravim,potrebuju poradit neco cim natrit holce (2,5 roku) nozky-ma je sezrany od komara a dost ji to svedi :(.

Fenistil doma nemam,ten budu mit snad az zitra,az bude pritel doma.Ja jsem na rizikovem tehotenstvi a nesmim nikde moc trajdat,proto ani do lekarny nemuzu (mam to cestou mhd)...:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.13 12:29

zkuste Alpu. Jsem ji na kousance u děcek používal pravidelně a úspěšně.

doplněno 19.07.13 12:56:

postupuje se takto : Na prst vezmete malou kapku Alpy nebo nějaké kolínské vody a přenesete ji na komáří kousanec. Jen přenést, netlačit, nemačkat, nemasírovat.

Líh v ráně vždycky trochu pálí. Ale výhoda je ta, že za pár vteřin je svědění a pálení pryč a maloch má pokoj.

Datum: 18.07.13 12:42

nebude ji to palit? mam dojem ze si to skrabe :(

Datum: 18.07.13 12:46

http://www.fenistil.sk/fenistil-gel.html

Pouzivame take ale skrabat si to bude asi s cimkoli...

Datum: 18.07.13 12:47

namazat octem

Od: mowla*
Datum: 18.07.13 12:52

Na svědění jí pomůže i Alpa, i třeba nějaká mast obsahující kafr, mentol a podobně - do rozškrábané ranky ale - pochopitelně, v první chvíli pálí. Zkus holčičku spíše něčím zabavit - aby na svědění ´neměla čas´... :-D

Datum: 18.07.13 12:52

Ocet, slivovice (mazat, ne pít). Nejlepší je tekutý pudr, chladí, zklidní.

Datum: 18.07.13 13:08

I podle mne je nejlepší tekutý pudr.

Od: marf
Datum: 18.07.13 15:38

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.