Zadání nabídky na Ebay vs čas

Od: Datum: 04.11.13 15:48 odpovědí: 4 změna: 04.11.13 23:53

Zdravím přítomné. Pro někoho možná hloupý dotaz : kolik času trvá vložení nabídky na Ebay? Jedná se mi o takový příklad : mám známého kaktusáře, byl jsem u něho a fotili jsme jeho kaktusy, že je dá jeho dcera na Ebay, a pak došlo k určité nesrovnalosti a ona mi napsala, že tráví spoustu hodin zadáváním nabídek na Ebay. Prostě fotka kaktusu a název a počáteční částka, to nemůže trvat nějak dlouho, ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.13 21:25

Když to mám připravené, 2-5 minut - max.

doplněno 04.11.13 21:27:

A pokud dáváte k prodeji např. 10 dalších kaktusů za stejnou cenu, jen s jiným např. poř. číslem a pochopitelně jinou fotkou - max. 2 minuty.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.13 23:28

Děkuji, to jsem potřeboval vědět, vím, že mi lže a tohle jí utvrzuje. A ještě dodatek, když se ta aukce vyhraje, tak se musí vypisovat nějaký elektronický dodací list? ( myslím, tím ten prodávající ) Vím o fytocertifikátu do zemí mimo EU, ale to je přes stát, to nemá s Ebay nic společného. A ještě, jak se tam zadává do jaké ebay to může jít, jako státu, to se jemom odklikne na nějaké el.šabloně, že ano?

doplněno 04.11.13 23:29:

a co to znamená, když to mám připravené? je tím myšlena fotka na disku v pc, nebo co?

Datum: 04.11.13 23:46

Rozhodné pro odpověď je, jakým způsobem provádíte platbu. Já platím ( tedy když koupím i prodávám) prostřednictví PayPal, kdy kupec dostane email,. kde mám vše napsané a připravené, jen si přihlásí k účtu a kliká .. Doporučuji vám, se zúčastnit diskuse např. zde , kde je více chytřejších hlav, protože některým věcem také mnohdy nestačím ... : http://podpora.dgx.cz/paypal/ A ještě se musím vrátit k tomu času na odeslání, já jsem totiž ten čas uvedl z aukra, aniž bych si prvně uvědomil, že jste se ptal na ebay. Zde bych přidal u mne jako amatéra, tak min. 5 - 10 minut, někdy mám také problém to odeslat - jó,jó - ta němčina , všechno musím překládat googlem, kdo umí německy, musíte to být pro něj brnkačka...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.13 23:53

ona je polka, mluví polsky a cpe vše na e.pl, mě nenapadá koukat na polský stránky, koukám na e.com a tam ty kaktusy nejsou vidět, a píše mi, že tráví na ebay spousty hodin, samozřejmě má pay pal, ale předpokládám, že když se někdo zaregistruje na jakékoliv ebay, tak to jde nějak odklikat, aby se zaobrazovalo i na jiných a ne jen na ,,regionálních ,,?

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.