Rekvalifikační kurz od úřadu práce?

Od: Datum: 31.03.13 19:53 odpovědí: 5 změna: 01.04.13 14:00

Dobrý den,

zanedlouho skončím ve škole a půjdu na pracák,chtěla bych si udělat nějaké rekvalifikační kurzy,kadeřnické,líčení apod.,je možné aby mi to zaplatil pracák?Jsou hodně drahé.

Díky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: artik*
Datum: 31.03.13 20:30

jdeš ze školy rovnou na pracák? Co hledat práci? A pak žádak o nějakej kurz

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rastamania
Datum: 31.03.13 20:34

Budu si otevírat vlastní studio,nehodlám se někde nechávat zaměstnávat,protože k tomu vede cesta a během té musím zvládnout pár kurzů,které trvají i několik měsíců v kuse.Prosím odpověd na otázku nebo žádnou,rady jak na to si nechte pro sebe:)

Od: 2121
Datum: 31.03.13 21:18

Co takhle navštívit na pracovním úřadě poradce k tomu určeného? Jsou tam každý den a rádi poradí ,vysvětlí a budeš to mít se zárukou a ne jedna pani povídala..A naučit se slušně chovat k zákazníkum už mužeš od zítřka.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artik*
Datum: 31.03.13 22:15

slušná teda nejsi,ale přesto ti ještě odpovím . Když doděláš školu ,tak nemáš šanci na nějakej kurz , stejně tak nemáš šanci na nějakou podporu v podnikání , to by jsi musela být nějakou dodu na úřadě a musí být problém ti najít práci . Není to tak jednoduché . Vlastně jsi odpověděla sama , chceš podnikat tak proč chceš zaplatit kurz? Takle by podnikal každej

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.04.13 14:00
avatar

1. Kosmetičky, kadeřnice, masérky apod. jsou takové naše tiché vrby, které dokáží svým zákaznicím naslouchat, poradit, povzbudit, popovídat si. Takovou, jako Ty bych nechtěla. Pícháš jako ježek, nemáš kapku soudnosti, pokory, smyslu pro dialog. Ten, kdo s lidmi pracuje, musí být lidem nakloněn.

Ne být protivná, nafoukaná a nesdílná. I kdybys kadeřila či dělala vizáže sebehezčí, protivnost se odrazí v každém kšeftě.

2/ Před časem nebyla rekvalifikace problémem. Lidé toho ale občas zneužívali či toho řádně nevyužili.. Proto dneska poskytnou rekvalifikaci v tom případě, že se za Tebe zaručí někdo - Tvůj budoucí zaměstnavatel, že Tě po získání rekvalifikace zaměstná. Bez tohoto potvrzení rekvalifikace většinou neposkytnou.

Budeš si ji muset zřejmě uhradit sama. Je to podobné, jako s řidičákem. Když chceš jezdit, také si sama ¨zaplatíš kurs řidiče.

Pokud budeš pak zručná, šikovná, ale i ochotná, sdílná a veselá, zahodíš nevraživost a protivnost, uvidíš, že se Ti to třeba vrátí. Ale musíš začít opravdu od sebe. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.