Přijímačky na gymnázium

Od: Datum: 19.04.13 17:35 odpovědí: 1 změna: 20.04.13 14:57

Dobré odpoledne,

v pondělí a úterý dělám přijímačky na 2 gymnáziích a u jednoho v pozvánce stojí: "Uchazeči o čtyřleté studium se samými výbornými ze sledovaných předmětů ve všech třech sledovaných klasifikačních obdobích budou po vykonáni testů přijati ke studiu, pokud jejich počet nepřesáhne maximální počet přijímaných žáků. V opačném případě rozhodnou výsledky testů." Jelikož jsem měla samé 1 ve sledovaných obdobích, tak mě zajímá, jak se to bude řešit po zveřejnění výsledků ve středu, pokud budu třeba 150 a berou 90. Nepředpokládám, že se tam bude hlásit 90 lidí se samými 1, a tak nevím, jak postupovat? Mám si tam dát zápisový lístek, i když třeba budu ve výsledcích zrovna kolem toho 150. místa? Děkuji za případné odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: helpme*
Datum: 20.04.13 14:57

Gymnázium je výběrová škola a jastli by ses umistil/a 150 tak bych to nedelal. Ale vse je o znamostech atd.. Mel/a by ses poradtit spise s rodici nez se ptat zde. Od toho přeci sou ne? ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.