Kauza Bartošová

Od: Datum: 17.07.13 17:35 odpovědí: 28 změna: 13.08.13 19:27

Vzhledem k tomu, že skandál kolem Ivety Bartošové je už několik dní námětem zpráv TV na všech kanálech - nemohu nereagovat.

Zase mi zřejmě vynadáte, že mi do toho nic není - ale Ivetu jsem vždy velmi obdivovala - moc se mi líbila a přála jsem si vypadat jako ona. A je mi moc líto, jak taková slibná kariéra skončila. Je vidět, že ani úspěch a sláva není zárukou šťastného života - a s labilní psychikou toho moc nenaděláte. Jako v případě Oldřicha Kaisera - i když on se stále snaží!

Ale musím ji obdivovat za to, že se i přesto o ni perou 3 muži! Jak to dělá? Něco na ní musí být!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.07.13 17:59

Marci je to mediální humbuk a hurá do toho, hlavně, že je sledovanost, já si počkám na závěr. Perou se o ni tři muži? Bože ani o jednom z těch tří bych neřekla, že z lásky. Rychtář je hajzlík od podívání, prospěcháři ti druzí dva, co dva ten minulý manžílek se může klidně přidat. Bartošová je vychlastaná troska a jak řekla její máma měli by ji zbavit svéprávnosti a zavřít do vypolstrované cely bez oken. Už ten její úlet s Třískou byl k zasmání. Rozhodně ji neobdivuji a až na základě vašeho dotazu si otevřela prásk.tv a pročetla oč vlastně jde. Ano, bývala to celkem dobrá zpěvačka.

Datum: 17.07.13 18:07
co nadělat. Je okurková sezóna tak se ve zprávách musí psát i o Bartošové i když je z ní taková troska že už snad nikoho nezajímá. Až jí strčí do blázince, tak zas noviny vyhrabou blbku Ornelu nebo Agátu.
Datum: 17.07.13 18:08

Úspěch a sláva rozhodně není zárukou šťastného života. Často je to naopak. Ne každý to ustojí. Kdysi jsem jí také obdivoval. Jenže Bartošová padla prakticky na dno (je lhostejné, z jakého důvodu). Zhruba před rokem se jí pár jejich naivních přátel pokusilo z toho dna vytáhnout. Marně. Ani náhodou si nemyslím, že by to bylo z lásky k ní (o peníze jde až v první řadě i tady). Proč se o ní začíná znova mluvit mi není jasné. Myslím, že by všichni už měli konečně dát Bartošové pokoj. Je prostě tam, kde je (určitě na tom má sama podstatnou zásluhu) a není fér se snažit využít její situace k vlastnímu prospěchu. Ona se už bránit nedokáže. Nechte jí na pokoji,

Datum: 17.07.13 18:11

To není labilní psychika, to je alkohol. Nic víc. Ti muži se neperou o ní, ale o slávu. Nebo myslíte, že ta videa dají novinářům zadarmo? Pak se neštítí jí ještě nalít a natočit a prásknou toho jejího cucíka. Kauza rozbitého obličeje nebude nic jiného, než že byla tak mimo, že někde spadla.

Datum: 17.07.13 18:20

Když ji vidím na obrazovce, tak honem přepínám. Stejně tak, jako u týraných zvířat a dětí. *modla* Navíc, do mrtvého se nemá kopat!

Datum: 17.07.13 18:29

Ty 3 chlapy ji totiž berou už jen jako předmět. Jeden jako lásku z dětství, 2 aby se mediálně ukázal 3 asi od všeho něco. To jsou prostě chlapy v letech mě kdyby taky u dveří postávala i 60letá opilá bezdomovkyně bývalá úspěšná herečka třeba Diane Lane, Sharon Stone, Michell Phipfer,... tak je vezmu domu a budu se o ně taky starat i s manželkou všichni dohromady. Normální člověk bude rád pečovat o nějakou svoji oblíbenou VIP hvězdu *smich*

Datum: 17.07.13 19:00

- to je vlastně fakt - dobrá odpověď -

Datum: 17.07.13 19:04

Já bych řekla že někteří z nich ji pěkně zneužívají.Kdoví proč tak pije co se jí stalo. I když je kolem ní humbuk tak je mě jí moc líto.Nemá to lehký.

Od: jirbar*
Datum: 17.07.13 19:43

Kdo to je Bartošová?

Datum: 18.07.13 18:46

Pro "jirbar"

- a kdo je Karel Gott? - víte tedy alespoň kdo je Jirbar?

Datum: 18.07.13 19:30
A vite co je to smysl pro humor? ;)
Datum: 18.07.13 19:58

Pro "cocklit"

- no já myslela, že jo! - pokud se mi vtip nepodařil, tak sorry - čau.

Datum: 18.07.13 19:42

Karel Gott - tak se kdysi jmenoval jeden elektrikář z ČKD. Kdo ví, kde je mu konec *nevi*

Od: olaf71*
Datum: 18.07.13 20:07

to je jedna Džambulka

Od: olaf71*
Datum: 17.07.13 20:23

určitě by jsme se obešli bez senzacechtivých novinářů, kteří dokáží zpovídat neštěstím postižené lidi, jež nedokáží přes svůj pláč mluvit o tom, co je postihlo. musejí mít hodně vytrénované žaludky, když cpou mikrofon do dveří a tahají odpovědi, které minimálně trochu přibarví. já osobně kauzu Bartošová čtu jako komediální seriál o lidech, které jsem potkával a možná ještě někdy potkávat budu (pokud se zpěvačka Bartošová sebere a Pepíček zavítá do nějaké místní restaurace, když nám tu oblíbenou zavřeli)

Datum: 17.07.13 21:50

Je mi jí upřímně líto,potřebuje pomoc a to rychle,ale od někoho kdo ji má opravdu rád a netahat to její trápení do médií,všichni si s ní jen hrají jak s hadrovou panenkou...tohle už není sranda...ani senzace.

Od: arwi®
Datum: 17.07.13 22:47

Já myslím,že největší chyba je,že jí pořád někdo pomáhá.Ona pak nemá pořádnou motivaci jít na léčení a dokončit ho.Nemusí dělat,chlast jí vždycky někdo dá,najíst také,hypotéku také vždycky někdo zaplatí...

Datum: 18.07.13 08:41

Když jsem včera viděla p.Bartošovou na Nově v televizních novinách...jak mluvila, jen slepý a hluchý by si nevšiml, že je pod vlivem omamných látek, nejspíš v kombinaci s alkoholem.

Když mi před lety umíral můj milovaný táta, měl poslední stádium rakoviny, metastáze všude, prostě konečná, měl bolesti, byl v nemocnici, den před smrtí ho pustili do domácího prostředí s tím, že mu budou jezdit píchat morfium, ani jsem do té doby nevěděla, že existuje "auto" co objíždí lidé, co jsou HIV, nebo s rakovinou...prostě potřebuji v pravidelných intervalech podat opiáty.

Tátovo bolesti byli ale čím dál větší, nezbylo, než zavolat záchranku a zpět do nemocnice, než sanita dojela, dali jsme mu panáka algifenu kapek a ještě nějaké analgetika.Věděli jsme, že ničím jiným mu v danou chvíli, kdy už se jen čeká, až příjde konec, nemůžeme pomoci, tak alespoň otupěl od bolesti.Vím, je to hrozné, i po letech když to sem píšu, ale v tu chvíli po požití, byl tak omámený, jak včera v tv p.Bartošová.

Bartošová takto nadopovaná, není schopna racionálně uvažovat, rozhodovat se a je velmi neetické se do ní v tomto stavu, jakém je, navážet, chtít rozhovory, rozhodnutí, napadat jí.Potřebuje pod lékařským dohledem postupně vystřízlivět, udělat řádné vyšetření, psychologické seance.Až bude potom schopna opět samostatného myšlení, sama se musí rozhodnou, jak dál.

Od: zabu
Datum: 18.07.13 10:21

Hodnotit opilce mi nenáleží, to je její boj.

Co mě daleko víc zaráží, je že po tom všem co Macura provedl. jak se snažil dostat ji k sobě, po všech těch výhrůžkách, ji Macura unese, na tom videu, co proběhlo zprávami, je to jasně vidět. A policie nic. Má nahlášený únos, a ona na to kašle. Vyhlásí jen celostátní pátrání. Musel si ji najít Rychtář sám. Jen další z důkazů, že je tu policie na nic a na to druhé. Jak je to možné?

Datum: 18.07.13 10:56

Na nejnavštěvovanějším českém webu s dvěma a čtvrt miliony návštěv denně je na prvním místě jako nejdůležitější zpráva dneška "Bude hezky." Takže asi tolik k médiím a k těm neskutečně retardovaným kydům, které jsou schopna vyplodit.

Jeden z článků o ní začínal slovy "Celá republika pátrá.." Jistě, celá republika. Dostatečný důvod zbytek textu už nečíst. Celá republika si z ní dělá srandu. Bulvár budiž, ale Bartošová a "velmi živý online přenos únosu", to je úplně jinej level.

doplněno 18.07.13 10:57:

zdroj: http://www.blesk.cz/clanek/ce…zachranil-ivetu-ze-zamku.html

Datum: 18.07.13 13:03

"Celá republika pátrá..."

*sok*Vy jste snad nepátral? No to jste si dovolil dost! To já se doma koukal i pod postel. Nebyla tam... :(

Datum: 18.07.13 14:43

:d

Datum: 18.07.13 20:30

Ja už se v tom nevyznám,komu věřit?:(

Datum: 13.08.13 15:30

Zrovna jsem dokoukala reprízu pořadu Možná přijde i kouzelník - kde dost vystupovala Iveta Bartošová - a znovu jsem podlehla jejímu kouzlu. Je jí velká škoda.

- je blbý, že se média tak popásají na jejím neštěstí - ale, co jiného mohla čekat! Škoda.

doplněno 13.08.13 17:04:

- pokud jste její nemoc - a její problém nemocí je! - nemůžete posuzovat.

doplněno 13.08.13 17:06:

pardon - chtěla jsem napsat - pokud jste její nemoc osobně nezažili - nějak mi to vypadlo.

Datum: 13.08.13 16:55

Nadávat určitě nebudu, je každého věc, o co se zajímá;).

Musím ovšem podotknout, že se zprávám o této ubohoučké telenovele v tisku vyhýbám a televizi přepínám. Nezajímá mě ani ta paní, ani ti spasitelé. A i když někomu budu připadat bezcitná, ať klidně umře. Člověk, co takto "žije", není pro nikoho žádným přínosem a pokud selhala mnohonásobná opakovaná léčba, tak bohužel. Tolik lidí se snažilo jí pomoci, tolik peněz bylo vynaloženo. Měla (a už snad nepočítaně!) na výběr. A vybrala si.

Jediný, koho je mi fakt líto, je její syn, který má naštěstí silného otce.

Datum: 13.08.13 16:58

Mě je jí taky líto ale už mě ten humbuk přestal bavit.

doplněno 13.08.13 17:01:

Alkoholismus odsuzuji,Já jsem měla život taky nanic a nejsem alkoholik.

Datum: 13.08.13 17:22

Pro "emilka12"

- každý je jiný - můžete si gratulovat!, že nepatříte mezi tzv. závisláky! - ale myslím, že to Vaše zásluha až tak moc není - myslím, že to je dost genetické - a každého, kdo s tím chce bojovat (např. O. Kaiser) - moc a moc obdivuji- pokud jste to nezažila - nemůžete soudit. V životě je možné všechno.!

Iveta má asi smůlu, že se jí "zmocnili" psychopaté, silnější nežli ona - a o to nebezpečnější, že nejsou závislí na alkoholu - ale je pravda, že jsem nepochopila, co chtějí a o co v této kauze vlastně jde! - tak podrobně zprávy nesleduju. Marcela.

Datum: 13.08.13 19:27

Marci můj otec byl alkoholik a já i sestry jsme hledali chlapa co nepije, klidně si večer v horku dáme pivko, nebráním se ani slivovici ale co je moc je moc. Myslím, že je na čase aby se o Bartošové přestalo mluvit, skrátka je trochu na hlavu, měla by se léčit a to je tak asi vše. V TV to nesleduji a život jedné neznámé osoby je mi fuk, taky se nestarám, že Pepan chlastá první ligu, chlastá za svoje a já s nim nebydlím.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.