Kde sehnat sponzory na projekt

Od: Datum: 09.08.13 17:48 odpovědí: 5 změna: 11.08.13 11:03

Dobrý den. Mám projekt který by stál cca. 50 tis. a potřeboval bych sehnat sponzory. Nevíte kde bych je sehnal?

Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.08.13 18:13
avatar

Zkuste oslovit firmy z oblasti, na kterou je Váš projekt zaměřen. (Nenapíšete-li o projektu více, lze odpovědět pouze obecně.)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepan2
Datum: 10.08.13 09:02

kolik vydělám já když ti na projekt dám 50tis?

Pokud se mi to bude rentovat klidně ti je dám, ale pokud to bude pro sponzora nezajímavé nic nedostneš a nikoho nezeženeš.

A když jsi položil tak hloupou otázku, jistě to bude kvalitní projekt. Co třeba hledat v lese?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 10.08.13 10:02

Obcházet, oslovovat, ale co jim bude nabídnuto aby jim to stálo za to? Takové peníze když to vydělá není problém si půjčit, najít společníky. Ale mít projekt a nevědět jak na prachy...

doplněno 11.08.13 11:08:

Z té akce samotné nemusí být zisk peněžní, otázkou je, jaká bude reklama, jak se to dostane mezi cllový lid, média..., aby bylo o firmě povědomí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.13 11:35
avatar

Sponzorovi musí váš projekt přinést nějakou výhodu. Byť jen to, že na viditelném místě budete nosit jeho logo. Jinak to je asi tak, jako já mám senza projekt na vylepšení své kuchyně. Kdo mi to zasponzoruje?!*ee*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.08.13 11:03
avatar

O jaký se jedná projekt? První co bude sponzora zajímat "a co z toho když ti dám třeba 20 000 Kč získám já, můžeš mi to nějakým způsobem oplatit?" Sponzory seženeš reklamní akcí,různou propagací. Když to udělá velké halo mezi lidmi tak si toho firmy všimnou a budou mít zájem, pokud o tom lidé vědět nebudou nebo je to zajímat nebude tak na tom ani firmy mít zájem nebudou.

Ještě jedna věc nikdy neodmítej ty malé podniky a soukromníky co ti zavolají a řeknou "já ti dám třeba 2 000 Kč" jistě je to skoro nic ale udělá to strašně moc protože právě tady ten tímhle vlastně přiláká ostatní.

My už několik let organizujeme takové amatérské závody na motorkách a když jsme měli prvni ročník tak nám zavolal podnikatel kominík a řekl "já vám dám 5 000 Kč a vy mi za to uděláte reklamu" jako jo ono ty peníze nebyli moc ale pro nás to bylo něco strašně super protože to neuvěřitelně pomohlo takže tenhle kominík u nás má vždy obrovskou reklamu protože právě on nejvíce pomohl.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.