1xRituál Svatojánské Noci

Od: Datum: 23.06.13 19:48 odpovědí: 3 změna: 24.06.13 01:03

Prosím poraďte dneska je Svatojánská Noc a já se na ní připravuji už víc jak půl roku ale potřebuju vědět jednu důležitou věc.

Podle rituálu hned po tom, co se vrátím domů, mám vložit tři větvičky, které jsem při rituálu utrhnul vložit do Bible, kde začíná evangelium podle Jana.

Vím že se přání splní když se rituál vykoná tak jak má, mám to ověřené, ale já to dělám poprvé a Bibli nemám.

Mám šanci že se mi přání splní, i když větvičky nevložím do Bible ale budu je uchovávat pořád u sebe?

(PRO TY CO NEVÍ O JAKÝ RITUÁL SE JEDNÁ, PŘEČTĚTE SI POPIS TOHOTO RITUÁLU NÍŽE) :

Takže jak na to ... nejprve si v duchu nebo na papír zformulujte 3 přání _ a buďte při tom velmi bdělí a vědomí si toho,co si přejete,abyste potom nebyli překvapeni,až se to splní. Potom si ve svém okolí vyhlédněte nějaký zdravý,silný strom a v noci z 23. na 24.června se k němu vydejte.Je potřeba,abyste tam byli pár minut před půlnocí.Nejprve pozdravte Ducha toho stromu a požádejte ho o svolení vzít si z něho 3 krátké větvičky. Přesně o půlnoci k němu přistupte a s touhou i pokorou mentálně nebo nahlas vyslovte své první přání a při tom si odlomte malou větvičku.Totéž opakujte se svým druhým a třetím přáním. Buďte při tom ponořeni do sebe a koncentrovaní na to,co si přejete. Potom poděkujte stromu,můžete jej obejmout nebo mu dát Reiki či Shamballu.Vydejte se nacestu domů a po návratu s láskou vložte tři kouzelné větvičky do Bible na stránku,kde začíná Evangelium podle Jana. Přání by se měla do roka splnit.Pokaždé,když se jedno z vašich přání splní,odeberte,prosím,z bible jednu větvičku a vraťte ji přírodě nebo ji s úctou spalte.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.06.13 20:00
avatar

Zkus větvičku oskenovat, bibli stáhnout v .doc a ve Wordu vložit do stránek obrázky větviček. Přece jenom máme 21. století.

btw Evangelia, resp. Nový zákon jsou křesťanská záležitost, a ti jsou jednoznačně proti podobným pohanským praktikám. Takže bych si od toho moc nesliboval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.06.13 20:26
avatar
Můžeš strávit noc v lepším hotelu. Tam bývá bible na nočním stolku A v čechách vždy naprosto nepoužita :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.06.13 01:03
avatar

Jak se dá bez vyzkoušení ověřit, že něco funguje?

Jinak souhlasím s Jethrem: Kombinace předkřesťanského rituálu s biblí se ani mně nejeví jako cesta k úspěchu.

___ Napište, jak to dopadne!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.