Einsteinova hadanka

Od: Datum: 27.03.13 21:02 odpovědí: 8 změna: 30.03.13 00:10

Dobry den,je pravda,ze Einsteinovu hadanku udelaji pouze 2% lidi bez papiru?Dekuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.13 21:05
Od: hop®
Datum: 27.03.13 21:10

Je to možné, ani to nebudu zkoušet, mně stačí, že jsem "čtyřprocentní" ;)*smich*

Datum: 27.03.13 21:17

Hope, neodpovídejte mimo téma, to je zralé na otázku v rubrice láska a sex *smich*

Datum: 27.03.13 22:04

Já vím, ale tam už jsem cenzurován, tak se musím prosadit jinde *smich*

Ne, to byl vtip, jen mne to v tu chvíli napadlo v souvislosti s těmi procenty, sorry ;):)

Datum: 28.03.13 15:23

Podle mne to ve volné diskuzi

nikomu vadit nemusí.

Datum: 30.03.13 00:10

... ale vždyť to byl vtip, nikomu to nevadí... ;)

Datum: 28.03.13 15:22

Já jsem před mnoha lety četla Einsteinovo prohlášení ještě bez spojení "bez papíru" a bez slova zpaměti. Nikdo z nás asi od Einsteina jeho prohlášení neslyšel osobně, takže dnes těžko odhadneme, co vlastně Einstein řekl.

Odhaduji, že zpaměti by ji (stejně jako další tzv. zebry) mohli řešit třeba šachisté, kteří mají trénovanou paměť (dokáží hrát zpaměti stovky partií).

Myslím si, že procento úspěšných řešitelů zpaměti bude o něco vyšší (cca 5 až 7 %). S pomocí papíru bych to viděla naopak: 2 % ji nevyřeší.

Datum: 28.03.13 17:35

Můj technicky založený zeť to za chvilku měl a bez papíru. Já měla barevné papíry, barevné krabičky a jelikož jsem úplně blbá zůstává mi to utajeno.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.