Jaký název pro DUO?

Od: Datum: 26.03.13 17:44 odpovědí: 9 změna: 27.03.13 21:22

Ahoj, chtěla bych poradit s názvem pro DUO pěvecké. Jsou to dvě holky ( moje kamarádky ), které umí perfektně zpívat a chtějí se prosazovat víc, udělat si webovky a taky jít do CSM talent 4. A chtějí po mě nějaký název DUO -? prostě mě nic nenapadá, prosím poraďte nám něco :)

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.03.13 17:46

Co třeba něco z počátečních písmen nebo slabik jmen?

doplněno 26.03.13 17:52:

Dvě bývalé spolužačky se jmenovaly také Andrea a měly spolu interntový obchůdek s výživou. Jmenoval se Rhea, původní název Rea (andREA)...

Od: simonka123
Datum: 26.03.13 17:47

Obě se jmenují Andrey, jsou to nej BEST kamarádky

Od: ladaadal*
Datum: 26.03.13 17:56

No vidíš, co DUO BESTDREY, BESTANDYS, ANDYBEST, DREY BEST DREY... to by se to vymejšlelo.:D

Datum: 26.03.13 17:54

Andies

Anduo

Datum: 26.03.13 18:03

normal treba A+A duo /vyslovnost ej plus ej/ neboj ejej treba , je to jedno , moc na tom nezalezi , hlavni je jak zpivaj

Od: askmenow*
Datum: 26.03.13 18:25

Pokud se obě jmenují Andrea, využila bych toho. Ať už The Andreas, Double A, líbilo by se mi i A na druhou (psáno klasicky s mocninou - A a malá 2), jenže tam je nevýhoda těžký počítačový zápis v běžné konverzaci (např. přo tisku vizitek a plakátů a tvorbě webu by to problém už samozřejmě nebyl), jako velké plus naopka vnímám to, že je to graficky jednoduché, zapomatovatelné a čitelné česky, což oceňují všichni ti, co angličtině nevládnou...

Datum: 26.03.13 23:43

duo amici, san andreas

Od: zabu
Datum: 27.03.13 21:16

duoA.

Od: ifkali*
Datum: 27.03.13 21:22

Zdravím,

asi xxxx let dozadu jsem taky měla s kàmoškama skupinu a jmenovala se podle začátku našich přijmění a vyšlo nám RAJPATBEN

*zed**smich*Žádná sláva,velká legrace co jsme si užili, bylo supr.

doplněno 27.03.13 21:28:

Bylo to trio a internet zde ještě nebyl Ať se budete jmenovat jakkoliv,tak nato nezapomenete Užijte si to a přeju hodně elánu!

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.