Klinický psycholog

Od: Datum: 13.11.12 08:05 odpovědí: 4 změna: 14.11.12 10:22

Ahojky,jen se chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti s klinickým psychologem,popřípadě z hipnozou.Mám asi nějaký blok,který mě stále ruší v životě a ráda bych přišla na to ,co mě tolik děsí.Pokud je tu někdo,kdo to také zkoušel,tak mi napište.budu moc ráda,za každou odpověd.;)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.11.12 08:13

Ano, zkušenost mám, ale ne od klinického psychologa, ale od soukromé psychoterapeutky. Neřešil jsem žádný závažný problém, spíš jen takovou banalitu ze zvědavosti, jaké to bude. Řešili jsme to prý tzv. lehkou ericsonovskou hypnózou, kdy člověk není úplně "mimo" ale jen tak v "polospánku" (nevím jak to nazvat, sedíš se zavřenýma očima, uvědomuješ si kde jsi, okolní zvuky a tak, ale nejsi úplně v bdělém stavu). Můj názor je ten, že to funguje a může to přinášet očekávané výsledky.

Od: fibromyalgik*
Datum: 13.11.12 08:37

Lilu, zkoušela jste někdy rodinné konstelace? Když naleznete někoho kdo to opravdu umí během cca hodiny máte po problému.

Od: lilu*
Datum: 14.11.12 08:11

Nevím co jsou to rodinné konstelace a ani jsem o ničem podobném neslyšela.*nevi*

Od: fibromyalgik*
Datum: 14.11.12 10:22

Tady posílám odkaz http://www.rodinne-konstelace.cz/ Mě i řadě mých známých tato technika opravdu pomohla a během 1 sezení se problém odboural. V ČR se tomu věnuje řada lidí. Cenově to není náročné.

Nejsem zastáncem šarlatánských technik.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.