Jak poznat předpoklad k herectví

Od: Datum: 25.03.13 20:51 odpovědí: 4 změna: 26.03.13 11:18

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak poznat skrytý, či zadusaný předpoklad k herectví. Zadusaný jako, nerozvinutý. Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.13 21:01
A mate o divadlo zajem, chodite do nej casto a rad? Chtel byste patrit do party, kde kazdy vecer budete za nekoho jineho? Pak k tomu pridate dobrou mluvu, exhibiocinismu a talentu a neni co resit.
Datum: 25.03.13 21:09

Divadlo zbožňuji, vždy obdivuji herce a herečky jak dokáží vše tak věrohodně namluvit a přidat gesta, mimiku. Ve filmech to tak vůbec necítím ale v divadlo ano Když si zkouším něco zahrát, v tom smyslu, že někomu, mluvím nesmysly atd..., prostě něco hraji, tak to pokazím tím že se začnu smát , když jsem ve svém kolektivu rodina, spolužáci, tak umím hrát dobře a s mírným smíchem (většinou hraji věci kterým se sám směji), když mám hrát někde na nějakém vystoupení, kde je hodně lidí, tak mám strašnou trému a není to takové jak by to mělo být. Nevím zda mám na to předpoklad.

Datum: 26.03.13 06:45

Jste na dobré cestě, hlavní je to, že se nestydíte tak moc, abyste nemohl vylézt na jeviště. K tomu smíchu, ještě jste mladý, tedy, alespoň si to myslím, takže na JAMU, DAMU či konzervatoři si vás vychovají k obrazu svému. Hercem se člověk nerodí,musí se k němu propracovat. Ale pozor! Myslete na to, že si moc nevyděláte, ani místo nebudete mít po herecké škole jisté. Takže budeme muset chodit po konkurzech do různých seriálů a filmů, tak to dělá většina divedlních herců. Pokud nemáte nějakou vadu řeči a v srdci cítíte, že chcete být hercem, tak do toho. Jedna postava z muzikálu, jmenuje se Mary Poppins ( http://cs.wikipedia.org/wiki/Mary_Poppins_%28muzik%C3%A1l%29), říká: Stačí chtít a rázem vše je možné!

PS: A pokud si nejste jistý, zda se na to hodíte, najděte si ve vašem městě či vesnici ochotnický soubor, ve kterém vás zaučí a posoudí váš talent.

Datum: 26.03.13 11:18

Je dobré rčení: Když máš talent, tak se neubráníš, synku! ;) V ostravském dialektu je to kouzelné rčení. Fajne a pjekne!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.