Jak odhlasit odběr tisku Právo?

Od: Datum: 25.03.13 07:13 odpovědí: 6 změna: 28.11.15 18:41

Vůbec nevim jakym způsobem mám postupovat při odhlášení novin Právo.Tisk odebirám pouze v sobotu a poslední dobou mi ho doručuji až okolo 12h a to má byt prosím ranni tisk.Tak chci ten odběr zrušit a nemužu se dopatrat jak postupovat.Děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.13 07:25
Od: jimi*
Datum: 25.03.13 07:40

Diky moc za radu,od včerejška jsme to zjištovali a bez úspěchu*palec*.

Datum: 25.03.13 07:31

Byly doby, kdy odhlášení Rudého Práva bylo skutečně spojené s obtížemi.

Nicméně použij již zde zmíněný odkaz na změnu předplatného, a do popisu změny napiš něco jako "už to nechci".

Datum: 25.03.13 09:29

Na poslední straně dole jsou telefonní čísla, mě stačilo tam zavolat a říct, že ruším předplatné denně a chci jen sobotní, sice bylo spousta otázek proč? ale nemusela jsem na ně odpovědět, řekla jsem prostě proto a hotovo a od dalšího čtvrtlení mi začalo chodit Právo jen v sobotu.

Od: jimi*
Datum: 25.03.13 12:39

Odhlasili jsme to dle rady "lidus" otazky neměli ani žádné přemlouváni.Je ostuda že jsme na tak jednoduchou věc nepřišli sami*smich*.Hezký zbytek dne přejem

Od: pavelspacek
Datum: 28.11.15 18:41

Jak odlásit odběr tisku Právo.

Pavel

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.