Už vám někomu česká pojištovna něco uhradila?

Od: Datum: 17.04.13 16:01 odpovědí: 12 změna: 18.04.13 15:08

Myslim nějakou škodu na rodinném domě a ne v bytě, ale třeba poškozenou střechu či balkon způsobenou počasím.Ted před pár týdny když byly na Moravě ty přívaly mokrého sněhu mi poškodíl sníh balkon,i když jsme sníh poctivě odhazovali někam nám tam zateklo celý balkon se podmáčel a začala zespodu opádávat omitka.Nechápem jak k tomu mohlo dojít.Máme tam teraso dlažbu a vždy bylo vše ok.Nevím jestli to má cenu hlasit na pojištovnu...pojistku si platime dost vysokou i na poškozeni sněhem.Ale soused ná řikal že mu nezaplatili nic i když mu doma spadl strop.Tak nevim*nevi*.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: buss
Datum: 17.04.13 16:11

No jestli je soused zákon a pojišťovací podmínky, tak jo. Prostě si pročtěte podmínky, seberte se, máte dokumentaci a hajdy na pojišťovnu. A to už mělo být nahlášeno. Lepší se zeptat tam, než souseda. Bože lidi...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: flip
Datum: 17.04.13 16:18

Mě ano - 3 roky zpátky tak? V Praze krupobití, rozbilo to pár tašek na střeše a zatékalo - náhrada cca 3 tis po odečtu spoluúčasti - škodě to tak odpovídalo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.13 16:26

Já mám svou pojišťovačku a veškeré věci hned s ní konzultuji a vždy mi řekne -ano vše nahlašte a hned vše sepíšeme a v 95% je úspěch . Takže nedejte na to co říká někdo druhý.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.13 19:19
avatar

Ano uhradila, velmi rychle a dokonce mnohem líp než jsme počítali, šlo o místní povodeň kdy se nám do studny splavily nečistoty z polí.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.13 20:11
avatar

mija, mne vždy a vše co jsem nárokoval. Páč jsme věděl co si můžu dovolit. Nikdy žádný podvod, jen fakta.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mija*
Datum: 18.04.13 05:16

Díky moc za rady včera jsme to nahlasili na pojištovnu, přišla sms že se přijde kouknot jejích mobilní technik

Od: jozef111*
Datum: 17.04.13 20:21

Měl jsem dvě příhody - náklaďák do nás na křižovatce nacouval a potom kamínek z jiného náklaďáku mi rozbil čelní sklo. Česká pojišťovna bez problémů a rychle provedla plnění - maximální spokojenost.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 17.04.13 22:03

Já už jsem od české vybrala daleko víc než jsem jim za ty roky dala na pojištění domu. Naposledy při vychřici nám vichr otočil 1/4 střechu i s trámama, prostě se střecha překlopila. Nebyl žádný problém, vše se vyřizovalo přes PC, pojšťovák srovnal mé fotky se zkutečným stavem a peníze jsem měla dřív než opravu střechy.

Soused - pokud má pojišěný dům třeba jen na povětrnostní vlivy ... prostě pojistka na barák z venku, tak nemůže požadovat úhradu za škodu uvnitř domu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: koudalak*
Datum: 18.04.13 07:09

Nám padla větev na střechu a rozbila pár eternitových šablon. Pojišťovna nakonec část opravy zaplatila, ale to jednání mě spolehlivě odradilo. Technikem počínaje až po bábu v pojišťovně se na Vás dívají jako na podvodníka a zveličovače a div byste se jich musel prosit.

Za mě tedy Česká pojišťovna už nikdy víc.:(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 18.04.13 07:59

Za mě cokoli, kdokoli, kdekoli, jen ne Česká pojišťovna. Poslení 4 situace mě odradili od jekékoli spolupráce s touto pochybnou institucí. Vlastně, abych nelhal, z pěti mi jedna situace dopadla dobře.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: imrous*
Datum: 18.04.13 08:33

Ahoj. Před rokem mě kroupy rozbily část střechy na pergole. ČP platím poctivě pojistky přes 20 let a nikdy jsem nic nenárokoval , až teď. Likvidátor řekl, že škoda je cca 2500Kč. Po měsíci přišla složenka na 600Kč! Šel jsem na pobočku , tam je poslal do pr...le a že s nima končím. Do týdne jsem měl doma zbytek 1900Kč.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.13 15:08
avatar
Jednou praštil blesk do drátů a protože jsem na konci větve tak mi to doma vypálilo zásuvku a úplně novou hifi. věž. Šel jsem na českou s nákupkou od věže a prasklým porcelánem ze zásuvky a oni se mi vysmáli že by to muselo být v celé vesnici aby mi to věřili. Tak jsem řekl česká pojišťovna nikdy více a pojistku zrušil. Půl roku nato jejich důchodová pojišťovna sežrala pojišťovnu kde jsem měl spoření a protože zaměstnavatel trvá na tom že příspěvek který mi dává bude platit všem zaměstnancům na jen k té jediné pojišťovně tak mám zas pojistku u české. Doufám že to s důchodovým dopadne líp než s pojistkou na byt.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.