Jak z toho ven?

Od: Datum: 23.11.12 22:04 odpovědí: 3 změna: 24.11.12 18:57

Ahoj,chtěl by jsem se poradit,nebo vyzpovídat..Bude to už skoro rok,rozešla se se mnou přítelkyně..Ona od té doby měla asi několik známostí..Dokonce se vrátila k ex,kvůli kterému jsme už mi předtím na půl roku rozešli,celkem jsme spolu byli asi 4 roky s půlroční přestávkou,mezi tím taky nějaké hádky a roztržky byli,takže to nebyl zase asi tak ideální vztah,ne že by za všechno mohla ona,to by jsem jí zase křivdil,milovali jsme se,tedy já jí určitě,ona byla moje první holka,první milování..s rodičema všechno v pohodě,i přes občasný zataženo jsem byl šťastnej,za to teď,hrůza.. :/ Vlastně celej rok,je katastrofální,umrtí v rodině a spousta dalších věcí,valí se to všechno na mě,nic mě nebaví,nemám ani moc přátel a s tím málem se moc nevidím..Ze zoufalství jsem kolikrát volal kartářkám a tak různě,nedávno jsem zašel dokonce k psychologovi,už jsem si myslel,že je to lepší,ale teď mi to přijde tak měsíc,že je to jako by se to stalo před týdnem,protože je bývalá asi sama,pořád mě to strašně táhne k ní,zavolat,napsat..Pořád si vytvářím nějak sám v hlavě,že jí se třeba taky stýská,že jí všechno chybí..Nejsme spolu teď ani v kontaktu,jedinný co o ním vím,je tak něco co si napíše na facebook..Viděl jsem jí přes ten rok párkrát a většinou to byla katastrofa,rozhovor převážně končil,proč se mnou není a jestli to ještě nemůžeme zkusit,ale ona tvrdí,že mě nemiluje..Ke konci se chovala hodně chladně,ona to tak prý cítila hodně dlouho,že se vytratila jiskra a zamilovanost,možná ze začátku,když se jí nedařilo,asi 3 měsíce byl jsem za ní a to souhlasila,že by se možná něco s tím ještě dalo dělat,ale potom nakonec z ní vylezlo,že je jen smutná,že už s někým je a miluje jeho..Celou dobu mě odmítala,snad ani nebyl náznak,že by se chtěla vrátit,ale já pořád čekám..Jí se přece taky musí stýskat,určitě..křičí mi v hlavě..Mohl jsem mít přítelkyni,potkal jsem za tu dobu několik holek,ale nic z toho nebylo,vycouval jsem,nejde to - žádný sex,ani pusa,naposledy s ní..Vím,že na to by asi spousta lidí poradilo,tak to musíš někoho poznat a uvidíš,ono to půjde samo,ale ono to prostě nejde..Nevím co udělat..Nevím,jak z toho ven,známá mi akorát říkala,aby jsem za ní zašel,že se ujistím,že mě chce/nechce..Ale to zase nechci já,musel by jsem potom vypadat,jako největší ubožák,když by jsem za ní takhle přišel,po takové době..Myslím si,že když už něco,tak by měla přijít ona,tak pořád čekám na sms,nebo zprávu,která nepřijde..Vadí mi to,nechci už tohle,vypadat,jako troska a cítit se ještě hůř,nevím jak z toho ven..Děkuju za každou radu..

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 23.11.12 22:12

chlape, už s tebou být nechce, tak se trochu seber, a začni novej život bez ní. jestli ti dělá problém tomu porozumět, zkus zajít za někým, na jehož rady vždy dáš, a zeptej se ho na názor. třeba jen potřebuješ od někoho takovýho slyšet,že je po všem, aby sis to uvědomil. je škoda zahazovat dny, týdny, měsíce kvůli holce, která už je s jiným. ona se nevrátí, neříkám, že máš hned najít jinou, jen se začni věnovat víc sobě, svým zálibám, a zkus někam vyrazit s kamarádama .)

Od: hop®
Datum: 23.11.12 22:29

Hele kámo, asi seš trošku troska, když pořád přemejšlíš nad holkou, která Ti podle Tvýho popisu dala jasně najevo, že už jsi pro ní jen minulost, historie... Já Tě chápu, je někdy fakt těžký zapomenout, ale musíš se snažit, začni koukat po jinejch, jinak se z toho zblázníš nebo pose*eš, věř mi... Ty jsi pro ni ten poslední na světě, zkus popřemýšlet tak, aby ona pro Tebe nebyla ta první - na světě - vždyť je tady tolik hezkejch a příjemnejch holek (i kluků - to jen poznámka kvůli mně... ;))...

Od: honda
Datum: 24.11.12 18:57

Ještě prosím něco,jakákoliv rada.. :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.