Nefungují zprávy na FB

Od: Datum: 21.03.13 16:09 odpovědí: 3 změna: 21.03.13 16:25

Zdravím,

FB mi běží v pohodě, ale nejdou mi odesílat zprávy. Vždy když chci zprávu odeslat, vyskočí žlutý vykřičník, že ji odeslat nelze. Ani v horním panelu, při rozkliknutí zpráv se mi nechcou načíst.

Bohužel zprávy nemůže nikdo zaslat ani mě - chtěl bych jsem se zeptat, v čem by mohla být chyba?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.13 16:18

Je možné, že vám je FB na nějaký čas zablokoval, rád to dělá pokud rozesíláte spamy (stačí aby někdo nahlásil něco co spam ani nebyl) nebo mluvíte sprostě. *frajer*

Od: petr999
Datum: 21.03.13 16:20

Spamy nerozesílám a sprostě to taky ne *stop*
A jde to nějak vyřešit nebo prostě teď budu muset jenom čekat? *zed*

Datum: 21.03.13 16:25

Mě když na FB něco nejde tak se odhlásím, vyčistím PC (CCleaner), podívám jestli mám zaktualizovaný prohlížeč (Chrome), zrestartuji PC a většinou vše jde. Kamarádce taky nešly zprávy, čistila PC a všechno a pak na si udělala na zkoušku jiný profil, na kterém vše fungovalo. Z toho bylo jasné, že to je dílo FB.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.