Stydíte se za svoji postavu na koupališti?

Od: odpovědí: 8 změna:

Stydíte se za svoji postavu na koupališti?

8 odpovědí na otázku

3x

Moje postava není ideální, přesto se nestydím. Jestli si mne chce někdo prohlížet a hodnotit, at si poslouží, nechává mne to v klidu. Poté, co jsem již v životě viděla za sádelnaté koule nebo kostřičky potažené kůží, takové věci neřeším.

A nejvíc hodnotí ti, co mají sami blbou postavu.

0x

Ani ne. Tlustá ani kostnatá nejsem, celulitidu nemám, samozřejmě že jsem si pořídila plavky vcelku se sukýnkou, protože věk je znát, ale stydět se mám dojem nemusím. Horší to bylo tak v sedmnácti, kluci sedávali v Podolí na rantlech a hodnotili každou holku, co šla okolo. Dnes bych je naházela do vody, tehdy jsem se styděla. Husa mladá, no:)

0x

Ne, ani v mládí a ani ve stáří a to jsem hodně chodila na nudapláže. Nechodím se předvádět a nečumím po druhých.

0x

Já si pořád říkám, že je lepší se dva měsíce stydět, než celej rok nežrat...*smich*

Nebo žrát a být zalezlá doma.

0x

Za svobodna jsem měla pěknou postavu, dvoudílné plavky, ale po 2 dětech už jsem měla problémy. Přibývaly faldíky, pak už pomohly jednodílné plavky:)

"Je smutné, že se lidé stydí za své tělo, ale nikdo se nestydí za svůj charakter."

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]