Co se skadliva to se rádo miva?

Od: ® odpovědí: 13 změna:

Co se skadliva to se rádo mívá? Co myslíte?

13 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar ben

Dobrý den, to může platit jen občas (např. mezi sourozenci v dětství). Jinak je to stejný "blábol", jakože pes, který štěká, nekouše (tomu se také nedá výhradně věřit). Zdravím!

Bene,četl jste Saturnina?:-D

berger - ano, četl (i viděl filmové zpracování), ale nějak nejsem v obraze, proč se na to ptáte.

V závěru té knihy Saturnin a dědeček dávají do pořádku zavedená klišé a hlášky,nesmysly z románů a p.. A tam je i zmínka o psovi,který prý štěká a nekouše.Kousal...*smich*

 


2x

Ale jó, tak třeba puberťáci ve škole většinou nějak otravují pěkné spolužačky. Když třeba jde dívka do dveří, on se schválně opře o futra, aby musela jeho paži podlézt a dotknout se ho. Té nezajímavé, o kterou nestojí, té cestu nezastoupí.

Dvě hoky zas největšímu sympaťákovi třídy sebraly v šatně Tv tílko a zauzlovaly mu na něm ramínka, aby se hoch zdržel a ony mu mohly s rozplétáním pomáhat.

 


2x
avatar suzymon

No, pokud jde o přátelské škádlení, tak si myslím, že by to tak být mohlo. Ale musí se dávat pozor, protože mezi přátelským škádlením a nepřátelským popichováním je docela tenká hranice a může se to zvrhnout. :)

 


1x

Jak kdy, ale většinou ano.

 


1x
avatar gotrekzagary

Myslím, že to platí velice často, když ne pokaždé.

 


1x
avatar maky

Třeba když se mlátí do krve, nebo přímo pozabíjejí, tak se asi rádi nemají. Záleží na velikosti škádlení.

 


0x

Škádlení, to bývají rádoby vtipné naschvály, abychom druhého uvedli do rozpaků nebo lehce pozlobili, protože ten dotyčný se nám v té situaci líbí a možná si nás tak i lépe všimne. Asi, teda..

 


0x
avatar babkazov

Děti a mladí v pubertálním věku nechápou, že je rozdíl mezi ubližováním a škádlením. Dovedou být suroví a hrubí. To škádlení rozhodně není. :-D Ale škádkádlíme toho, komu chceme připomenout, že tady jsme, ať si nás všímá. Je to jako žádost o konverzaci. Kdo je nám lhostejný, toho neškádlíme a nemáme potřebu s ním navazovat kontakt.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]