Duchové - zkušenosti

Od: odpovědí: 14 změna:
Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s duchy. Už je to řada let, kdy moje známá měla co do činění s duchy. Dokázala je skutečně vyvolávat a všechno pak vedlo k tomu, že se z toho zbláznila. Udělala se jí například na zrcadle jakoby obtisklá ruka, kterou se snažila vším možným umýt, odstranit a nešlo to. Skontaktovala se s někým clovekem, který se těmito jevy zabývá a ten jí řekl, že je to zlé znamení a opravdu bylo, potom zakrátko jí zemřela blízká osoba. Dále se jí třeba zjevil duch, ve kterém poznala svoji matku. Další zkušenost měl můj strýc, kterému se zjevil u postele. Prý se ho ale nebál, byl hodný. Strýc brzy po tomto zemřel. Další zkušenost má i můj otec, který byl zedník a něco dělal na půdě staré chalupy a v podstatě odtud utekl a řekl, že ho tam už nikdo nedostane. Brzy po tom se u něho začla projevovat vážná nemoc, šílené bolesti - Bechtěrevova choroba. Dále i mojí babičce se zjevovali duchové, dokonce jsme jí museli namazat dveře, které se samy otevíraly. Pak brzy po tom dostala velmi vážné astma, což ji v podstatě přivedlo do hrobu. Jezdívalo jsme na prázdniny na starou chalupu, kde vyrůstala moje druhá babička. Ta vždy spávala na půdě a jednou vyprávěla, jak ji v noci vzbudil takový bílý mracek, který se prý tam vznášel a pak oknem jakoby zmizel. Tato chalupa byla pro tyhle jevy známá. Když jsme spali, dokonce se nám vypnula i TV, kterou nikdo nevypnul. Když tam přespával jeden kamarád, utekl odsud a říkal, že ho tam nikdo už nedostane. A mohl bych pokračovat dalšími prihodami, které mají hlavně starší lidé. Máte i vy takovou zkušenost a zkušenost s tim, že když vám toto třeba starší člověk vypráví, tak brzy ho trápí nějaké zdravotní problémy? Děkuji
14 odpovědí na otázku

 

 


10x
avatar maky

Mám zkušenosti pouze s prduchem. Ted sedí doma v obýváku.

Přesně jako já*haha*

liska5
26.07.20 20:54

Maky*smich2*

 


7x

Hezký večer

Ano, zažil jsem také jisté "zjevení" (ne jedno ale k tématu) , nešlo ovšem o duchy "lidí", nýbrž spíše o něco, co bychom mohli nazvat "bájnými" nebo "pohádkovými" bytostmi, dle vzhledu by jim nejblíže odpovídaly naše "víly" droboučké mlhovité v počtu cca 3, 4? (už si přesně nepamatuji) obličeje nebyly příliš patrné měly závoj nebo vlasy (těžko se to identifikovalo, nezřetelné mlhovité). Objevili se "z ničeho nic" když jsem si jako dítě hrál v předsíni na koberci s nějakými hračkami. Utrpěl jsem mírný "šok" ... Ale ony na mně ihned zapůsobily nesmírným "klidem" který do mne vstoupil jakousi prazvláštní psychickou "vyrovnaností", něco takového jsem do té doby nezažil, bylo mi s nimi dobře...Muselo to být kolem poledne, neboť matka mně zrovna volala k obědu, žel v tom momentě zmizely a já je už nikdy neviděl, což mně tehdy dost mrzelo... Čas plynul já dávno dospěl a na tuto příhodu z dětství zapomněl, až jednou se mi do ruky dostala jakási knížka pro děti, byla z antikvariátu a tam byly nějaké příběhy pohádky nebo spíše pověsti o takových různých "bájných" bytostech a v tom jsem si vzpomněl... Od té doby vím, že svět asi nebude takový jaký se nám jeví, a že je ještě mnohé co lidé "neznají" nebo je jim celkem dokonale "skryto" :)

 


4x

Nemyslím si, že člověk, který se setká s něčím takovým, pak má zdravotní problémy. Spíš je známo, že když uvidíte nějakou dávno mrtvou osobu, která vám byla blízká, nejspíš vám jde naproti;)

Jinak k těm "duchům". Bývalé kolegyni umřela maminka na agresivní formu rakoviny. Bylo to velmi rychlé, takže se s tím nedokázali vůbec srovnat. Pak mi líčila, jak jí maminka přišla v noci k posteli. Tak si říkám, určitě měla nervy na pochodu, byla nevyspalá...něco se jí zdálo. Jenže i její malá dcerka pak říkala, že "babí je tady". A to bylo ve dne. M.

 


3x

Moje teta jednou vyprávěla, když se vracela po několika dnech domů, tak po cestě před ní šla sousedka ze vsi. Teta se jí prý snažila dohnat a stále se jí to nedařilo. Pořád měla náskok a nereagovala ani na volání. Když přišla domů, tak se dozvěděla, že ta paní již předešlý den zemřela.

 


3x
avatar jezevec

Byl jsem strašně dlouho veliký skeptik a v tomto směru úplně ukázkový "nevěřící Tomáš". Pak jsem zažil něco, co můj pohled na tyto věci převrátilo v okamžiku vzhůru nohama. Dnes už se těmto věcem nesměju a jsem přesvědčen o tom, že něco mezi nebem a zemí (ať už tomu říkáme transcendentno, energie nebo duchové) prostě existuje...

jezevec a to je jediný způsob, jak tomu mohou lidé uvěřit. Dokud se sami nepřesvědčí, nevěří.:)

A napište ten zážitek.

nikc, ale k táboráku, nebo na "stezce odvahy" téma dobrý...:-D

 


2x

Duchové jsou prý bytosti, které z nějakého důvodu zůstávají zde i po smrti. Ovšem, že by to mělo nějakou souvislost se zdravotním stavem těch, co je vidí, silně pochybuji. Já znám pouze dva případy, kdy člověk viděl ducha a nic se mu nestalo - i z dlouhodobého hlediska. V prvním případě viděla spolupracovnice ducha malého chlapce u ní v ložnici. Dělala jsem, jakože nic, kdoví, co se jí zdálo, ale faktem je, že v sousedním domě měli před lety malého chlapce, kterého zajel vlak, protože měli za zahradou trať a ten den nezymkli branku. Toto ona nemohla vědět, protože si náhodně sehnala přechodné ubytování zrovna vedle a byla z druhého konce republiky. No a druhý případ - hrad Bouzov. Příbuzný kdysi dělal historický šerm a skupina na hradě i přespávala. Téměř každému se tam stalo něco neobvyklého.

 


2x
Zatím jsem přesvědčená, že se i duchové musejí řídit zákony energie. Když se člověk něčemu brání, spotřebuje tím zbytečně hodně energie. To se týká i strachu. Ta energie se spíše vyhodí. Dá se využít. Pochopila jsem, že duchové pracují s mojí energií, svoji energii usměrňuji já, ne nějaký duch.
Všimla jsem si, jak akutní varování přichází před nemocí. To, co může vypadat jako ochota ublížit, může být touha někoho chránit. Přijde mi nefér, když Vy první upozorníte ve firmě na alarm, kterého si nikdo nevšimnul, že by si měli všichni myslet: On viděl alarm? To znamená, že stroj rozbil on, a nebo si jeho rozbití alespoň moc a moc přál. Jinak by alarm taky neviděl. Vždyť si přejete jen opak.
Když jde o varovnou energii, její odmítnutí ji posílí a nějaký ochránce šel poprosit, aby se o problému vědělo a řešil se. Jinak bude větší problém.
Zatím jsem neměla důvod se bát. Pokud Vás duchové budou trápit, vždycky můžete požádat šéfa o pomoc, ať si je zklidní. A o ochranu. Vždycky lze poprosit o pomoc mnohem silnější a klidnější energii.

 


1x
avatar nikc
Nezlobte se na mě, ale to je otázka vhodná tak na podzim, kdy je pošmourno a ne na léto. Je to depresivní, smutné téma.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]