Vyzvracení antibiotik

Od: Datum: 17.06.13 22:27 odpovědí: 2 změna: 18.06.13 06:54

Dobrý den, před týdnem jsem začal užívat antibiotika kvůli angíně. Jedná se o Ospen 1500. Bohužel od neděle je mi na zvracení a ted jsem dokonce zvracel. Zítra ihned navštívím lékaře. Chci se zeptat, vymění mi lékař antibiotika a nebo jaký bude postup? A mám si vzít další antibiotikum, když jsem si ho vzal v půl 10 ale bohužel jsem ho ted vyzvracel a nebo to mám nechat být? Nechci, aby se mi vrátila angína. Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.06.13 05:17
avatar

Po některých lécích může být pacientům špatně. Je to silně individuální, co někdo snáší bez potíží, jiný nesnese. Je ale zvláštní, že Vám, nebylo špatně hned po zahájení léčby, ale až poslední dny. Většinou je to tak, že když je špatně, tak hned od začátku užívání.

Další tyto léky bych si už nebrala a hned teď ráno zašla za svým lékařem, který Vám léky předepsal. Ano, pokud pacient zvrací, nebo má průjmy, lék z těla odejde a neúčinkuje. Nyní je jen na lékaři, aby rozhodl, jak dál postupovat. Jaga.

Datum: 18.06.13 06:54
avatar

*palec*Jago, nejde dát bod, tak alespoň takto *palec*Vřelý souhlas s každým slovem

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.