Budeme dál cestovat do Řecka?

Od: ® odpovědí: 32 změna:

Dobrý den. Budeme se bát jet na dovolenou do Řecka? novinky.cz/...

doplněno 09.11.19 14:32: Tak děkuju za odpovědi.
32 odpovědí na otázku

5x

Víc se bojim dojít z hlaváku na Václavák než jet do Řecka... Mmch. pokud nepojedeš přímo na Lampedusu apod. tak naprosto v pohodě...

Tak to já se nebojím chodit z Hlaváku na Václavák a naopak.

Až Řekové ten svrab vyženou, bude v Sherwoodu mnohem hůř ..

Ten už v té době nebude existovat Sherwood.

4x

V Řecku jsem doposud nebyl a v nejbližších třiceti letech se tam nechystám, bez ohledu na Sorosova jezulátka. *kafe*

Byla jsem akorát jednou a moc se mi tam, na ostrově, líbilo. Chtěla jsem ještě na jiný ostrov se podívat.

Tak zkuste zamířit směrem k Ιόνια νησιά. Zakynthos, Kefalonia, Lefkáda...Plaváčci z černého kontinentu míří do Itálie, zatímco obohacení z Blízkého východu spěchá nejkratší cestou k Mutti Merkel. Iónské ostrovy jsou stranou. Možná tam bude pár škiptarů, to je vše, v Praze je jich rozhodně víc.

2x

Budu.

Nebudu.

2x

Češi se nebojí ničeho - neboť na zlé migranty nevěří ...*smich*

13.11.19 07:58

Tak, tak

Člověk, aby přežil, je schopen všeho. Víte, jak to bylo třeba za války? Nevidět, neslyšet, lhát, i sám sobě, dělat se lepší apod. Zkrátka se přizpůsobí. Pud sebezáchovy je silný.

2x

Řecké ostrovy jsou ta nejlepší dovolenková destinace (aspoň v Evropě, podle mě). Nevím, proč a čeho bych se měl bát.

Bát se nemusíte. Taky nejste ženská, no. :-D

Jinak jethro na Vaši odpověď jsem čekala. :) Vím, že máte rád Řecko.

I já mám řecké ostrovy v oblibě, nejvíc Krétu a Rhodos. Nebojím se tam příští rok zaletět.

1x

Mě může ňáký Řecko políbít mou naleštěnou směrovku .. *slunce*

A byl jste tam někdy?

rek: viz. Skeptic .. :-D

0x

Nemám potřebu jezdit mezi šutry, jsou daleko hezčí místa.

Jo? A která třeba?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]