Úraz a obavy o práci

Od: ® odpovědí: 3 změna:
V poslední době se toho na mě sesypalo hodně. S manželem si už nerozumíme a pořád se hádáme. Nedávno jsem si zlomila nohu a sadru mam na 7 týdnů. Do bytu vede hrozných schodů a jsme bez výtahu. Mám nechodící sádru a franc. berle. Sádra je těžká a ruce mě bolí od ramena dolů. Dítě (5 let) už má více jak týden doma a neumí si hrát sám. Pořád chce, at si s ním hraju, vždy si chvíli hrajeme ale potom už sem unavená. S berlemi daleko neujdu, po chvíli jsem zadýchaná.
V práci jsem pouze za záskok, ale bojím se, že už mi v lednu neprodlouží smlouvu. I když vím, že si mě tam stejně nechtějí nechst, až se vrátí původní zaměstnanec i když po mě přišli jiní.
Chci se vrátit do práce, ale pracuju ve měste 25 km vzdáleném. Na vlak ani bus se nedostanu a není nikdo, kdo by mě pravidelně vozit.
Doma mám ponorku, nikdo za mnou nechodí a manžel je uražený, že sem neschopná a jen se válím. Už to nezvládám.
3 odpovědi na otázku

 

 


2x
avatar lidus

Milá Daro. Jsem na inv. vozíku a z paneláku vede 9 schodů které nesejdu ale když se nikdo nedívá, umím je slézat a vylézat po zadku. Vy jtse chvilku o berlích a hned tolik nářků. 5 let staré děcko zabavíte i nechodící, aspoň já vnučky bez problémů a věřte mi, že u toho nechodím. Manžel, to je problém, měl by se starat o vás i o děcko, 7 týdnů to snad vydrží. Kamarády nemáte? I s berlema a i na inv. vozíku se dá dělat spoustu věcí, obojí osobně vyzkoušené. Neskuhrat, k vaření si sedněte a kluk vám podá co potřebujete. Práci si najdete až budete v pořádku, tím bych se zatím netrápila.

 


0x

Je mi tě líto.

A s čím potřebuješ poradit?

 


0x

Dneska se nikdo o práci bát nemusí. Nedostatek pracovních sil je všude. Stačí se zeptat v prvním supermarketu.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]