Jak utratit kredit

Od: odpovědí: 17 změna:

Ahoj, mám na mobilu asi 1000 Kč, ale nenašel sem nic za co bych to mohl utratit, dříve jsem si koupil časopis přes sms, ted jsem žádnou takovou stránku nenašel, všude je jen platba online. Poradíte jak to utratit krom volání? Třebas sem špatně hledal, ale nic jsem nenašel.

17 odpovědí na otázku

1x

Jestliže málo voláš, tak tolik nedobíjej.

Dobíjím jenom když musím aby mi nezrušili číslo a abych nepřišel o to co tam už mám.

Máme tu samou zkušenost. S dcerou máme předplacenou kartu a voláme si ale pevnou linkou..

Aby nám kartu nezrušili, je třeba u 02 například nabít 200 kč každých půl roku.

Dcera má za ty roky 3 000 kč kredit a také neví co s tím.

Takže to je problém, kdyby bylo možné to někomu poslat, tak já bych kredit od ní přivítala, volám víc.

Ale nejde to..

A jaký má smysl platit kredit, pak volat pevnou linkou? To nějak nejde dohromady. Vyhodit peníze za kredit a pak další za pevnou linku. Já např. jsem pevnou zrušil a dráty používám pouze na internet. A protože mám internet i mobil od O2, mám výhodné oboje.

1x

Co nějaké prémiové SMSky? Koupení nějakých výhod do her (třeba by o to mělo zájem Vaše dítě, vnouče, synovec/neteř), dárcovské SMSky, hlasování v soutěžích pro nějakého nadšence...? Koupení placených aplikací?

1x

Nechápu...

Na volání jednou za rok nebo na volání za 100,-Kč ročně nepotřebuji mobil. To jsou vyhozené peníze nejen za kredit, ale i/především za přístroj. Bohužel já uvažuji jinak.

0x

A proč je nutné utratit za něco co nepotřebuji, pokud kredit končí tak dobít a jedete dál.

Já volám max jednou za rok. Proto tam mám taky tolik a neni důvod to tam spořit.

0x
Některé DP (Dopravní podniky, nikoliv Double Penetration) umožňují využívání SMS jízdenek. :-D

A kredity na shareservery nechci, tyhle služby taky moc nevyužívám.

0x

Tak já míváím ten prob lém taky a částečnš ho řeším přes DMS. No a něso utrásím za odpovědi na SMS soutěž v AZ kvizu.

0x

Jak utratit kredit netuším, ale vím, že bych se předplacenky co nejdříve zbavila. Můj záložní mobil je u ČEZu, fakturují až provoláte sto korun. U mne to trvá minimálně rok a půl. Až překročím stovku, zašlou fakturu, takže mi to dělá na měsíc 5,50 Kč. Jedinná podmínka je jednou za 3 měsíce někam zavolat nebo napsat SMS, aby vám číslo nezrušili.

0x

Proč proboha stále dobíjíte, když nevoláte ani nepíšete? U T-mobilu je splatnost 1 rok a minimální částka 200kč. Nemáte ani v mobilu internet? To by ty prachy letěli :-D dolů.

K čemu je dobrá pevná linka, když máte mobil?

Jen vyhazujete peníze oknem.

Platit se dají aplikace, MHD jízdné, MMS pohlednice,atd...

Dobíjíte každý rok nebo půlrok částkou 400 a více? Pak bych se nedivil.

Koupil jsem si ledničku a aby nejela naprázdno, tak do ní stále kupuji čerstvé věci, ale ty nejím, protože chodím do hospody a lednička už nejde zavřít. Co mám dělat?

Takový problém měli a možná dodnes mají stroje, jako je výtah nebo GSM zabezpečovačka domu nebo auta, kde jsou založeny SIM karty.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]