Mají mimozemšťané také vědu?

Od: odpovědí: 14 změna:
Myslíte, že mimozemšťané mají také vědu? Nějaké společenské vědy, biologii - tedy anatomii sebe, rostlin a jiných zvířat na jejich planetě, chemii, fyziku, astronomii a nějaký jejich formální jazyk, který většinu přírodních věd ovládá, stejně jako my máme matematiku? Jaký na to máte názor?
14 odpovědí na otázku

 

 


2x
avatar 72mona3

Nejlepší bude se jich zeptat;)

 


1x

Jistě,ale nejspíš na tom nebudou v jistých oborech zrovna dobře.Podle některých dokáží sestrojit lodě co překonávají miliardy km a odolávají gravitaci.Nejspíš musí dokonale ovládat fyziku,matematiku a chemii.Na druhou stranu pak neustále unášejí Američany na kterých dělají pokusy protože si nejsou jisti jestli lidé mají opravdu dvě nohy a celá komunikace u nich začíná a končí obrázkem na poli.Nevím třeba se pletu ale podle mě jim jde jen o to zemědělcům poválet pole a zjistit jaké tu jsou důchody a sociální dávky.

Aniz bych chtel Zemi navstevujici mimozemstany vyvracet nebo naopak podporovat, takhle se na to podle mne divat neda.
Napriklad lide take stale sbiraji a zkoumaji tytez brouky, i kdyz ti uz jsou davno detailne popsani. Stejne tak clovek s broukem nedokaze primo komunikovat i kdyz je inteligencne a technicky vysoce prekonavame.

 


0x
avatar lidus

Myslím, že mimozemšťané si umí vědomosti předávat úplně jinak. Něco tak primitivního jako je jazyk a věda, učení, nepotřebují.

Co vás k takovému názoru vede? Třeba jsou hloupí jako malované sáně a zatím dřepí na své planetě a neví nic.

 


0x

My sami jsme mimozemštané

Ani já o tom nepochybuji ale bohužel jsme nějak primitivní a s vývojem na nás zapomněli.

 


0x
avatar jenyk
Přibližně na jaký úrovni rozvoje ti mimozemšťané jsou?

 


0x
avatar axus
Jak kteri.

 


0x

Myslím, že primární odpověď/otázka zní: Existují nějací mimozemšťané?


To je stejné, jako když vidíte kámen a zeptáte se:,, Existuje jiný kámen?". Je to trochu troufalé tvrdit, že jsme jediný život ve vesmíru, ne?

Gudd to je trošku troufalé i když logické. Existuje vůbec vesmír? A nemůžeme být první? A pokračoval bych ...

 


0x
avatar jethro

Pokud jsou zatím ve stadiu mikroorganismů, tak nejspíš ne.

 


0x

To je dost těžká otázka, že? Zajímám se dlouho a třeba Šediváci (pokud existují) prý jednají bez emocí. Stačí jediný rozdíl.

Bez emocí znamená, že jim můžete vyprávět co nechcete a jim je to jedno, protože to nechápou. Oni vycházejí jen z logiky a tak málo stačí, aby byli skutečně jiní. Údajně i to na nás zkoumají, protože to neznají a nechápou. Navíc to mluvíme o Greys, kteří jsou defakto stejní jako my a co potom nějaké nepředstavitelné formy mimozemštanů? Prý existuje 57 druhů humanoidních.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]