Účtenková loterie

Od: ® odpovědí: 4 změna:

Nyní jsem četl tento článek:

seznamzpravy.cz/...

Sice se tady už o tom diskutovalo, ale když jsem si spočítal že 11 128 účtenek pokud by regisrace jedné účtenky trvala 1 munutu, tak jeden člověk by to registroval 185 hodin což je skoro 8 dnů registrace nonstop.

Jestli je to pravda, tak je v tom nějaká faleš.

Jaký na to máte názor?

4 odpovědi na otázku

 

 


0x
avatar aja1946

Za prvvév ten uvedený odkaz neexistuje nebo aspoň ten uvedený nejde otevřít. A jinak nad takovou hloupostí bych nepřemýšlela, tím myslím nikoliv to počítání, ale vůbec účtenkovku. Obdivuji lidi, kteří by měli trpělivost schovávat účtenky za drobnosti a pak to ještě někde dohledávat. Kdo to vymyslel, tak mu to asi taky nemyslelo.

 


0x

Náš názor je věc jedna a realita věc druhá Účtenkovku očividně ovládli profesionální podvodníci. Ostatně, dalo se to čekat, byla to jenom otázka času. A ty "výhry" platíme je z našich daní.

seznamzpravy.cz/...

*ee*

 


0x
avatar nikdo

Jde to. Jde na to naprogramovat stroj. Je to podobné jako podvod s dotacemi na kotle.

Dál existuje cosi, o čem jsem do včerejška nevěděl, a to burza účtenek na internetu, která na to jde využít, atd. Moc o tom nevím, čerpám jen z internetu.

Důležité je poznání, že účtenkovka od prvopočátku nebyla koncipována pro kontrolu daňových subjektů, ale jen pro to, aby účtenky vyžadovali zákazníci.


O té burze jsem se taky dnes dozvěděl na internetu, ale pokud ji dám na burzu tak ji před tím asi nemůžu registrovat.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]