Pavel Novotný

Od: ® odpovědí: 103 změna:
avatar culdabulda1

Omlouvám se, že zase vkládám "politickou" otázku - ale nechápu, proč mají takoví lidé, jako je Pavel Novotný v mediálních diskuzích neomezenou svobodu, zatímco se příspěvky ostatních lidí mažou a to nejen zde na této Poradně... ale je fakt, že se nebudu divit , když mne zase smažete - "demokracie" jede ...

103 odpovědí na otázku

 

 


15x
Před časem, kdy jsem objevil tuto poradnu, jsem četl sice většinou neobvyklé, ale celkem rozumné a občas i překvapivě objevné příspěvky paní Marcely, a na internetu občas zachytil celkem buranské a možná i odsouzení hodné působení jakéhosi sebestředného člověka, který byl médii nazýván protekčním frackem.
Nyní znám z poradny Culdubuldu, která dle mého názoru s přibývajícím věkem rozhodně podle své prezentace zde nemoudří, a z ostatních médií sice stále sebestředné a buranské výstupy Pavla N., které jsou mi ale v poslední době i přes některé odlišnosti kupodivu názorově bližší, i když cíleně je nevyhledávám.
Osobně ale neznám ani jednoho, v reálném životě může být všechno jinak.

@vilik

- to jsem to "dopracovala" *smich* !

- u mne to bylo naopak : zpočátku jsem se jeho "příspěvky" bavila, neboť jsem je považovala za vtipnou nadsázku (mám takový humor ráda) - ale postupně jsem pochopila, že to myslí vážně - a to se žádnému hlupákovi z lidu (natožpak seniorovi, který vyrůstal za "socíku" ) - líbit nemůže, to uznejte ! :) - to by si tehdejší "soudruzi" nikdy nedovolili ! - to by ten 89. přišel daleko dřív, ne?

Mně se nejvíc znechutil jako šéfredaktor bulváru. Vím, že lidi to čtou nikoliv kvůli poznání a poučení, případně kvůli zábavě, ale kvůli drbům a "senzačním odhalením". Možná to bral pouze jako práci, myslím si ale, že obsah vydání odráží částečně charakter člověka, který je za tento obsah zodpovědný. A takové myšlení, potažmo člověk, který má takové morální nastavení, nevyvolávají ve mně příliš kladných emocí.

 


10x
avatar etana

Jako starosta je nejspíš docela užitečný občanům, což je koneckonců nyní jeho práce, ale nebývá to tak docela zvykem, starat se, co si přejí voliči, takže za mne cajk, ale jinak je to skutečně nevychované prase, bez ohledu na politickou či nepolitickou orientaci. Ovšem od dob, kdy začala být populární hulvátská huba (autor této modní vlny v současné chvíli dřepí na opevněném Pražském hradě a chtěl by mít pravomoci jak Putin) mají i nevychovanci možnost uplatnit se v politice, tak co naděláme?

 


9x
avatar ben

Dobrý den, je to syn svého otce - a ani jednoho z nich nemusím (jeden je až neuvěřitelně pozitivní a "rozesmátý" a druhý je arogantní ho*ado). Ovšem, musím tolerovat jeho právo na vyjadřování, i když u toho trpím. Zdravím!

Vidím to stejně :-D. A druhý je blekota k tomu.

 


7x

Stále platí - všichni jsme si rovni, ale někteří jsou si rovnější. Bylo to dříve, je to nyní a bude to i v budoucnu.

 


6x
avatar jethro

Svoboda projevu je něco, co bolševik nikdy nepochopí.


jenže můj příspěvek se týkal právě toho, že "svobodu" projevu nemají dnes všichni tak úplně stejnou - a zvláště pokud jde o projevy vulgární a nenávistné ! - Ale to je jedno, ono to nějak dopadne - v historii se vždycky všechno nějak "vyřešilo" *cert*

Moderování diskuse a cenzura jsou dvě zcela odlišné věci.

21.10.19 13:53

? - sorry

 


4x
On je i tady?*sok* Je pro média zajímavý, protože má vysoké sebevědomí a umí odrážet kritiku, nebere si servítky díky své velké neomalenosti a nadřazenosti nad nižší vrstvy. Rád je veřejně v první linii využívaný jako štít pro bojácnější kolegy, proto ho taky zvolili za starostu. Má hroší kůži :)

A proč se divíte. Je to prostě Švejk české politiky. Stejně jako Josef Švejk, je P. Novotný pro lidi zajímavý a rádi si přečtou nebo se podívají na: "Příběhy dobrého starosty Pavla Novotného v přímém přenosu".

*haha*

 

 


2x
Ja vas chapu, navazi se do vase soudruha mlaticky, tak ho nemate rada.
Nastesti asi lide v Reporyjich ho znaji, tak proto si ho dobrovolne zvolili za starostu.
Ja na tom taky krasne videt, jak jste zmasirovana medii, vubec ho neznate a jenom podle toho co se doctete v mediich vite jaky je. Podobne jako mnozi vidi v Gottovi boha bez chyb, protoze to rikali v televizi a psali v blesku.

Přímou volbu starosty (ještě) nemáme.

Kde se píše o přímé volbě?

007cz, přečtěte si ještě jednou odpověď, na kterou jsem reagovala. (Starostu nevolí občané přímo.)

 


2x
avatar suzymon

A mně P. Novotný vůbec nevadí, protože je mi jeho život naprosto lhostejný. Občas ho vidím v pořadu "Partička", pokud se teda jedná o toho samého člověka a tam je docela zábavný. Já nevím o co Vám jde. Vy bydlíte v tom městě, kde je on starostou? Jestli ano a on Vám vadí, tak udělejte nějaký průzkum mezi občany, jestli vadí i jiným, napište petici, že si ho jako starostu ve svém městě nepřejete, nechte si ji podepisovat a tu pak předložte na patřičném úřadě. Jinak vaše otázka, ani stížnost nemá vůbec žádný smysl.

Vy se pořád obáváte, že budete smazaná a neustále všechno stáčíte do té Vaší politiky. Já se Vám k něčemu veřejně přiznám. Já už Vás znám tady z poradny hodně dlouho a měla jsem Vás ráda, protože jste mi připadala velmi rozumná. Ale v poslední době jste se hodně změnila a už mi někdy i lezete na nervy tím, jak do všeho motáte tu Vaši politiku. Já chápu, že se v tom nějak "rochníte", že Vám dělá dobře provokovat, ale přijde mi to škoda. Škodíte tím sama sobě a své osobnosti, protože já pořád nemohu uvěřit, že všechno myslíte vážně. Ještě bych Vám přátelsky poradila nepoužívat toho smajlíka s vyplazeným jazykem, tohoto :-P. Protože tím jaksi degradujete i to, nad čím by se člověk třeba i mohl zamyslet. Jenomže když tam vpálíte tohoto smajlíka, tak je vidět, že se chcete jenom pošťuchovat a provokovat ostatní. A to je škoda.

Suzy, v Partičce je David Novotný. To je jiný člověk. A s ostatním souhlasím. *palec*


dík za odpověď, je fakt, že pro své "politické" názory zde nacházím jen velmi málo pochopení a spíše se jenom zesměšňuju, jak jsem poznala i ze zdejší odezvy na mé názory na "kauzu" K. Gotta ... No - hlavou zřejmě zeď neporazím, takže se budu snažit dění kolem sebe nekomentovat - i kdyby "trakaře padaly" . Tak ahoj.

Pavel Novotný je tenhle... mall.tv/...

 


2x

No očividně s Pavlem Novotným bude ještě veselo:

lidovky.cz/...

"Řeporyje mají tisíckrát lepší historickou zkušenost s vlasovci, než s vámi, vy karikatury sebe sama s atomovým kufříkem za zadkem a hlavou plnou vodky a černého svědomí,"dodal.

Tak to netrvalo ani tak dlouho, už je to tady: Ruská televize u Pavla Novotného:

video.aktualne.cz/...

*haha*


No a to není konec. Kauza pokračuje a pokračovat bude. Mezi námi, kdo si dneska dovolí Rusům veřejně, dokonce v TV říct, že zkreslují historii podle toho, jak se jim hodí, jako to udělal Pavel Novotný v Ruské televizi? Kdo kdy naposledy řekl Rusům tohle:

"... už vůbec o tom nebudeme diskutovat s Ruskem, symbolem okupační moci, lži a porušování lidských práv,"...

Člověk aby se o něj začal bát, o kluka jednoho ušatýho. A to jsem ho jako redaktora Blesku fakt neměla ráda. Asi svůj postoj přehodnotím.

Zkrácená verze s českými titulky k vidění zde: seznamzpravy.cz/...

Celá hodinová relace ruské televize k vidění zde, kauza Pavel Novotný od 39:40

m.russia.tv/...

Poté, co Pavla Novotného utnuli, se soudruzi ve studiu rozhádali mezi sebou. Fakt zážitek.

*jasne*

No, já bych řekl, že symbolem okupační moci byl někdo jiný.

 


1x
avatar iz

Souhlasím s @Vilik.

Jak se, @Culdabulda1, můžete ptát na podmínky různých webů či médií, aniž byste je uvedla konkrétně? Pokud Vás zajímají, přečtěte si jejich podmínky.

Všimla jste si někdy, že prostor k vyjádření politikům nabízejí i Vaše oblíbené Parlamentní listy?


doplněno 20.10.19 18:44:

Jáí bych spíše řekla, že ptát se na něco "třetích osob" je poněkud "nešťastné" a kdyby se nad tím člověk zamyslel, formuloval by otázku jinak, případně by ji vůbec nepoložill.

U Vás mám navíc pocit, že některými otázkami, odpověďmi i reakcemi záměrně provokujete. Ani to mi nepřijde "košer", přestože je to ve volné diskuzi.

Jste si jista, že jde o výroky těch "osobností"? Nemohli se je "novináři přikrášlit"?

Připomíná mi to otázky typu "Co chce nebo co si myslí můj bratr/partner..." Na to se nedá odpovědět jinak, než: "Dáte-li nám na něj kontekt, možná se ho někdo zeptá za Vás."

Poslední dobou mne čím dál víc rozčiluje, jak málo někteří lidé před svou otázkou přemýšlejí.


doplněno 20.10.19 18:48:

K (hromadnému) přeposílání e-mailů se zaručenými zprávami, případně vkládání odkazů na různé "senzace" jsem se tu už vyjádřila.

Rozumný člověk své kontakty vyzve, aby mu nic neposílali, a pokud to nepomůže, přeruší kontakt.

Ale těch 20 % mne překvapilo, byla bych čekala víc.


@iz

- jinak řečeno jsem hlupák *smich* - to ovšem celkem koresponduje s mou zkušeností, že si člověk o sobě častokrát myslí něco úplně opačného, nežli jeho okolí :-D . Nicméně, přesto mi vadí mediálně prezentované urážlivé výroky "osobností" na adresu tzv. obyčejných lidí, kterými otevřeně pohrdají - pak ovšem není divu, že se i hlupák naštve a napětí ve společnosti vzrůstá.

Mimochodem pro zajímavost - dnes jsem někde na netu četla zamyšlení nad nebezpečím "řetězových mejlů", přeposílaných důchodci a velice mne zaujalo, že jako příklad takového nevhodně šířeného mejlu bylo uvedeno i vyjadřování podpory prezidentu Zemanovi ! - dobrý, ne? *frajer*

Zajímalo by mne, kdo dělal statistiku a vyšlo mu, že starší víc věří hovadinám.

 


avatar culdabulda1
No - přece jenom si ještě neodpustím rýpnutí - co budete schvalovat a preferovat, až se změní režim? A on se změní- o tom nelze pochybovat, protože společenské pnutí nejen u nás, ale v celém světě začíná být už dost silné - tak nějak jako před oběmi světovými válkami a jako v historii už tolikrát. Ráda bych přidala "vyplazujícího smajlíka", protože si lidstvo jako živočišný druh nic jiného nezaslouží, ale zase byste mne všichni "sepsuli" . Možná se tak projevuju proto, že mám ráda zvířata, zatímco lidi jako celek moc ne - ale to měl vlastně i Hitler, že? :( - tak nevím - ale lidi - "kus od kusu" ráda mám - jenom mne štve arogance a bezohlednost lidského druhu, a zvláště ještě, když se při každé sv... "ohánějí" bohem a lidskými právy !*cert* Jenom jsem chtěla vysvětlit, co mne pohání - škodolibost a provokace to není - spíše bezmoc... Tak ahoj . :) holt je tady na Poradně samej "slušňák" , měla jsem to poznat už dávno - ale já - jako obvykle ne dříve, nežli dostanu "na budku" Ale už jsem přešla na druhý nick, a tam už se k "politice" vyjadřovat nebudu. Akorát nevím, k čemu jinému? nic moc mne už nebaví ... tak ahoj. Čulda.

Culdo, i já mám opravdu hodně ráda zvířata a nedovolila bych jim ubližovat, pokud bych u toho byla, i kdybych to měla sama odnést nějakým tím pošramocením. To už se mi skoro stalo. :-D Ale už jsem pochopila, že já vlastně vůbec nic nezmůžu, jen tím sama sobě hodně škodím, protože nesnáším pohled na nějaké týrání. Proto také okamžitě přepínám zprávy, kde se o tom mluví, jsem pak plná bezmocného vzteku na ty "lidi" a trpím tím vlastně sama. Na lidi, jako na celek, mám také svůj názor a už jsem dávno pochopila, že tou hlavou zeď opravdu prorazit nelze, tak už se prostě jenom snažím žít tak, aby se mne to co nejméně mohlo dotknout. A dohadovat se o politice v dnešní době, už mne vůbec nebaví. Je to zbytečné. Je mi líto, že přemýšlíš o možnosti eutanazie, asi se bojíš nějakého utrpení, ale ta možnost eutanazie je v rukou lidí strašně nebezpečná. Na to jsi nepomyslela? Ono nejde o to, že by ji mohl jedinec svobodně využít, ale o to, že by mohla být lidmi zneužívána a klidně by mohli být zbavováni života lidi třeba kvůli dědictví, nebo z jiných důvodů. A to by bylo snad ještě horší, než trest smrti, který byl zrušen, protože to by se pak mohla vražda vydávat za dobročinnost. Přece znáš, čeho všeho je schopen člověk. Takže já jsem ráda, že zatím nic takového povoleno není. Alespoň u nás ne.

Já si myslím, že vy prostě nechápete, proč tak dráždíte zdejší osazenstvo. Tak vám to vysvětlím.
Každá hra má svá pravidla. Kdo hraje podle nich, je v pohodě. Kdo je poruší, má logicky problém s rozhodčím a se spoluhráči. Vy nejste schopna hrát podle pravidel, ale také nechápete, že pravidla porušujete vy. A co se dělá s někým, kdo pravidla nerespektuje? Je společností vytěsněn a vezmou ho jen ti, kteří také pravidla, v tomto případě pravidla základní slušnosti k ostatním, nehodlají respektovat.
Oháníte se láskou ke zvířatům, ale i ta žijí podle pravidel. Nebo si myslíte, že vás pes nepokouše, když porušíte jeho pravidla, i když mu třeba chcete pomoci?
Tento váš příspěvek je toho důkazem. Na začátku kontroverzní úvod, pak následují výhrůžky, nakonec urážka. Myslíte, že je tady na tohle někdo zvědavý?
A za mě, ne, já nejsem tady na tohle zvědavý. A bráním se. Za chvíli by totiž někdo jiný mohl porušovat další pravidla, třeba mi veřejně nadávat do kok.tů. A potom další, vkládal by sem reklamu, další třeba texty s tematikou v rozporu s etikou a podobně. A mohli bychom si hledat jiné místo.
Pamatujete na tu paní, která sem dávala příspěvky s náboženskou tématikou a s odkazováním na osobu doktora Krále? Vy teď děláte něco podobného. Přitom věřím, že obě jste v reálu milé paní, které jen nemají dostatek motivace nebo možnosti osobní realizace v prostoru běžného života.

@vilik

- no je fakt, že tento pohled "na věc" by mne nikdy nenapadl :)

 


0x
avatar bimbam

Pavel Novotný se mi kdysi zprotivil, když vysvětloval, proč se jeho bulvár popásá na neštěstí druhých. Vím, že je stále aktivní v různých prohlášeních, která jsou nějak na hranici (možná za hranicí) morálky. Nečtu obsah, jen občas nadpisy. Překvapilo mě, že je starostou. Schválně jsem se podívala na volební preference v Řeporyjích. Ano, je tam oblíbený. Počet hlasů pro jeho stranu a preferenčních hlasů přímo pro něj je nezpchybnitelný. Asi je schopný. Možná všehoschopný. Ňouma se starostou nestane.

A odpověď na otázku, proč má v médiích stále tolik prostoru. Inu, protože je to čtivé. Je jedno, jestli s ním čtenář souhlasí nebo si odplivne. Důležité je, že článek rozkliknul.

 


0x

Jak pravil profesor Keller - Pavel Novotný je jeden z nejtrapnějších vtipů svého otce.

Profesor Keller je extrémní bolševik, který se snaží z obskurní pseudovědecké disciplíny zvané sociologie udělat bibli pro levicové pomatence. Pavel Novotný je nesympatický spratek, ale v souboji s Kellerem je na té slušnější straně.

Takové lidi je nutné ignorovat. Kdyby na ně nikdo nereagoval, tak by po nich za chvíli ani pes neštěkl. Ale bohužel je budou pořád někteří přetřásat a o to jim vlastně jde. Já jsem třeba donedávna ani netušila, že někdo jako je ten P. Novotný, existuje. Teď to sice vím, ale jelikož mne takový člověk vůbec nezajímá, tak už o něm vlastně opět nic nevím. ;)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]