Jak jste poznali svoji nejlepší kamarádku/da?

Od: Datum: 18.03.13 14:23 odpovědí: 7 změna: 19.03.13 19:48

Ahoj. Jak jste poznali svoji nejlepší kamarádku/svého nejlepší kamaráda? Jaká byla cesta k tomu, aby se z vás stali nejlepší kamarádi? A bavíte se toli ki dnes?

Děkuji! Hezký den!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.03.13 14:28

Kamarádku ve škole v prví třídě, když nás spolu učitelka posadila a trvá to dodnes.

Datum: 18.03.13 16:15

Mám kamarádky a kamarády od MŠ ale tu nejlepší jsem poznala ve třetí třídě, přistěhovala se z Horažďovic, měla dva nádherné copy a dodnes si pamatuju, že přišla v kárované sukni s laclem. Já nevím proč ale tak nějak jsme si padly do oka, já vysoká a ona maličká, dnes je to jako já babička, vyrostla na 160cm a stýkáme se celé rodiny.

Datum: 18.03.13 22:20

Poznaly jsme se ve škole. S ní se někdo moc nebavil a mně jí bylo líto, a tak jsem se s ní začala bavit. No a ve škole je to často udělaný, tak po dvojicích, že nám dvoum nezbyla jiná možnost. Ale ne rozumněly jsme si a dobře se bavily a to stále ;)

Datum: 19.03.13 10:08

Mám hodně kamarádů a kamarádek od školy, ale s těmi se často nevidím. Nejlepší kamarádku, která o mně ví vše jsem poznala při společném chození do školky s dětmi. Ona i já jsme byly přivdáné do vesnice, kde jsme nikoho neznaly. Tak jsme při cestách do školky a zpět spolu začaly kamarádit. Jsme skoro stejně staré a kamarádství trvá už skoro 30 let.

Datum: 19.03.13 10:37

Mám 2 nejlepší kamarádky - Hanu a Alenu.

S Hanou jsme pocházely z jedné vesnice a začaly jsme spolu chodit do školy. Co je zajímavé, na základce jsme spolu až tak moc nekamarádily.Byly jsme spíš spolužačky. Začalo to, když jsme šly na střední. Já na gympl, Hanča 100 km od domova. Celý víkend jsme trávily spolu, i když se to maminkám nelíbilo, měly pro nás pokaždé nějakou práci. Chodily jsme spolu na večerníky, oslavily navzájem své osmnáctiny. Navzájem jsme si později odsvědčily sňatky.

Alču jsem poznala na pedáku. Moravanka se širokým srdcem, neustále rozesmátá, nic pro ni nebylo problémem. Dokázala potěšit, povzbudit, rozesmát. Snad nikdy jsem ji neviděla smutnou /kromě chvíle, kdy jí umřela maminka/.

Dnes se kamarádkám blíží šedesátka, stejně jako mně. Jedna bydlí od nás asi 20 km, druhá ale asi 100 km. Přesto se najdou chvíle na milé dopisy, zaslání pár fotek, aby bylo vidět, jak nám rostou ti malí. Občas návštěva.

Hanička si nyní koupila byt v domě s pečovatelskou službou. Jsem jako první pozvaná na "kolaudaci". Moc se těším. Přemýšlím, co pěkného jí koupit. Poraďte, prosím. Napadla mě nějaká pěkná orchidej v květináči. Co myslíte?

S Alčou se zase sejdeme koncem dubna, kdy bude na pedáku Den otevřených dveří. Už jsme si to domluvily.

Doufám, že tyhle 2 prima holky, které mě provázely velkou část mého života, už neztratím. A přála bych takové prima kamarádky všem.*palec* Jaga.

Od: lentilkao*
Datum: 19.03.13 18:55

Orchidej určitě potěší! Aby jí v tom domě nebylo smutno. My máme po bytě snad všude kytky, dost často i orchideje, babička se o ně stará jako o děti a pořád z nich má radost. A děkuju moc za odpověď! Ať Vám to dlouho vydrží.

Od: hop®
Datum: 19.03.13 19:48

Každý má jiné parametry, kdo je ten NEJ.

U mne převažuje upřímnost, férovost, vzájemná důvěra. Jedním z nejlepších kamarádů je můj dnešní "šéf", vlastně majitel firmičky, s kterou už léta spolupracuji. Ale asi to není člověk, kterému bych se toužil svěřit s některými intimnějšími problémy.

NEJlepší kamarádi přicházejí a odcházejí, dobré kamarádství trvá, ale NEJ může být jen jeden (nebo jedna).

To současné NEJ jsem poznal, věřte nebo ne, díky internetu, s tím člověkem se můžeme bavit doslova o čemkoli, vašim představám se meze nekladou ...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.