Písničky v radiu vs Nohavica

Od: Datum: 02.09.13 20:42 odpovědí: 6 změna: 04.09.13 10:14

Proč se v radiu, třeba na impulsu, kde říkaji pořád ,, hrajeme česky" hraje tak málo Jarek Nohavica?

Občas slyšim zahrát Mám jizvu na rtu apod. ,ale celkově má dost pisniček, ale skoro se vůbec nehraji, proč?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.09.13 20:49

Na Impulzech se občas Nohavica hraje.Ale vše,co se na rádiích hraje,musí být licencováno u OSA.A tam záleží,kolik to stojí.

JABRAKA

Od: poradim*
Datum: 02.09.13 20:54

Ale třeba Nohavica ma pisničky jako doprdele práce, starý muž, pochod marodu, fotbal, ostravo, zítra ráno v pět, jdou po mě jdou apod. a takové pisničky nikdy v radiu nehrali, na impulsu hraji občas ano, ale pořád dokola mám jizvu na rtu a výjimečně také když mě brali za vojáka...

Datum: 02.09.13 21:02

Možná to bude znít blbě, sama Nohavicu miluju a minulou neděli jsme u nás stáli dvě hodiny v prudkém dešti na vyprodaném koncertě, ale je pravda, že některé písničky, a je jich nemálo, má spíš k táboráku, než do rádia, a jiné jsou tak naturální, že se nehodí také (Ostrava, Fotbal, Přívozská puť):). Je to prostě písničkář, Redla taky hrají málokdy a málokde, stejně tak Plíhala apod.

Od: jinx*
Datum: 03.09.13 08:27

no vidis.U nas hraju samy odpad furt dokola.zacalo s tym radio expres v roku 2002 (hrame iba hity) no neviem ked sa niekto po pol roku zobudi ze toto je novinka tak neviem akoze to ospevuju do nebies pricom v EU je to uz neni "IN"a po tyzdni to leze na nervy lebo to hraju furt dokola.A pritom niektori interpreti maju taky dobry repertoar,hraje sa iba 1,max 2 pesnicky.

Uvedem priklad : Savage garden: v zasade sa hra iba "To the moon and back" alebo Truly madly deeply"

Shinead o Connor iba : "Nothing compares to you"

Bon Jovi : "Its my life" a "living on a prayer".

Slovenske radia su prikladom javu ktory ja nazyvam "brainwashing" aby to tupe stado oviec bolo bez vkusu a rozhladu a hlavne aby bolo co najviac osprostene a zmanipulovane americkymi srackami typu: Bieber,Katy Perry,Bruno Mars a pod.

Radio uz sa snazim nepouzivat.Dopr.servis nieje dost pruzny,chyba online vazba s posluchacom,sutaze,vsetko ide zo zaznamu,diskusie su prerusovane,plno reklamy,neobjektivne spravodajstvo,vsade sa neskutocne setri a je to dost citit.

Od: zabu
Datum: 04.09.13 01:28

Vysloveně folkové radio asi neexistuje, tak poslouchejte Country radio. Tam hrají folk a i Nohavicu určitě častěji než Impuls.

Datum: 04.09.13 10:14

Máte pravdu-každá cesta autem a rádio Impuls a již po 100 slyšet Mám jizvu na rtu a Stonka, už jsem říkala, že asi jiné písničky neznají.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.