Ukonceni skoly

Od: Datum: 16.06.13 21:53 odpovědí: 11 změna: 17.06.13 08:39

Zdravim,

duvody proc a jak jdou stranou, ty pro vas nejsou podstatne, potrebuji jen odpovedet na otazku.

jde o to, ze ukoncuji 2. rocnik na skole (kvuli znamkam, urovni vyucovani apod.) Proste vim, ze uz na skolu skolu chodit nebudu a ani tu nedokoncim 2. rocnik. Ma cenu tam jeste na tech par dni chodit?

diky za odpovedi

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.06.13 21:57

Podle mě ne, už Ti může být jedno jestli budeš mít nějakou absenci.

Datum: 16.06.13 22:00

Jen pokud nemáš práci, zajdi na Úřad práce, ať za tebe platí zdravotní pojištění. Jinak 1080 Kč každý měsíc ze svého.;)

Od: luke237
Datum: 16.06.13 22:01
Napises, o jakou skolu jde (stredni, vysoka), ale predpokladam, ze jde napsat dopis, ve kterem oznamujes ukonceni studia (v pripade, ze jsi plnolety, jinak to asi budou muset udelat tvoji rodice) a prestavas byt studentem prakticky okamzite.
Kdyztak napis ten typ skoly a ja se podivam do Zakona, co o tom rika.
Od: buss®
Datum: 16.06.13 22:03

To uz ti neublizi.

Datum: 16.06.13 22:31

Já bych ten ročník dokončila. Jak uvádíte, jde už jen o pár dnů, což přežijete.

Studium bych ukončila písemnou žádostí adresovanou řediteli školy. V žádosti můžete uvést nějaký "rozumný" důvod, případně žádný důvod neuvést.

Je možné, že za pár let budete potřebovat vzdělání dokončit, a odjedete-li nyní slušně, budete mít kde navázat.

Od: bonie*
Datum: 16.06.13 22:46

udělala bych to skoro stejně, těch pár dnů se přežít dá. Skoro... nechala bych to ukončení až na konec srpna, do té doby budete pořád jako studující

A protože nikdo neví, co bude, mohlo by se to hodit třeba kvůli jiné škole ...

Od: jarda274758
Datum: 16.06.13 23:46

Omlouvam se, spatne jsem to napsal.

jde o to, ze budu opakovat rocnik. Ale jdu na jinou skolu, tudiz na stavajici skole to ukoncuji. Prave nevim, zda to ukoncit rovnou a nebho tam jeste tech par dni chodit (coz se mi nechce :( (ne kvuli lenosti nebo neco podobneho, spis kvuli lidem tam) ) a nebo to ukoncit az na konci sk. roku. Ale to kdybych tam nechodil, tak mam asi neomluvene hodiny. Na jine skole jeste prihlaseny nejsem a vim, ze uz bych si s tim mel pospisit.

jinak se jedna o gymnazium

Od: bonie*
Datum: 17.06.13 06:26

pokud jdete na jinou školu tak tím spíš neukončovat ted ale až v srpnu, když nejste přihlášený na jiné škole - ukončit přechodem na jinou školu. Celou tu dobu budete vedený jako student se všemi výhodami z toho plynoucími, když to ukončíte ted, budete osoba nezaměstnaná.

A ty zbylé dny? ... tak se prostě hodte marod ;)

Datum: 17.06.13 07:40

Určitě ročník uzavřete! Jistojistě! *hej* "Nikdo nic, nikdy nemá míti za definitívní, neb nikdo nikdy neví, co se může státi" V+W+J

Od: jumba
Datum: 17.06.13 08:39

Chceš ukončit jednu školu a přitom nejsi ještě přihlášený na jiné. Já bych ukončil gympl, až bych měl 100% jistotu, že mne na jiné přijmuli. Jinak se může stát, že v září nenastoupíš nikam.

Datum: 17.06.13 07:55

Nemá, zajděte za ředitelem školy a požádejte ho o ukončení studia.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.