Zrušit nákup přes aukro

Od: Datum: 31.05.13 23:03 odpovědí: 9 změna: 01.06.13 20:30

Na aukru jsem vyhrál aukci, už je to 10 dní. Prodejce mi 2 dny po skončení aukce napsal, že balík hned posílá a že mi dá ještě vědět číslo balíku, abych zhruba věděl, kdy ho čekat. Nicméně balík nikde, e-mail s informací taky ne, reakce žádná. Je to na dobírku, takže o peníze zas tak nejde. Ale štve mě, že to má být dárek a já nevím, na čem jsem. Je nějaká lhůta, po které už se na převzetí zboží můžu vykašlat? A jakoby odstoupit od objednávky? Chtěl bych to objednat jinde. Prodejce měl v nabídce, že balík odesílá první pracovní den po skončení aukce. Navíc měl pár desítek prodejů a jen pozitivní komentáře, kde ho všichni chválí za rychlost. Když se dívám na jeho aukro profil, loguje se každý den, takže evidentně se mu nic nestalo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jm*
Datum: 31.05.13 23:21

Když nereaguje na email,zkuste mu zavolat, telefon na prodávajícího Vám přišel po skončení aukce do emailu i s jeho adresou

Od: loja
Datum: 31.05.13 23:22

Právě že telefon nebere

Datum: 31.05.13 23:21

Tak mu napiš a zeptej se ho, kde to vázne

Datum: 31.05.13 23:47

není např... odstavenej aukrem?

Datum: 01.06.13 06:38

Tazatel to píše v otázce, že nemá žádné negativní komentáře, takže být odstavený nemůže.

Datum: 01.06.13 07:47

me se stalo ze to poslal jinam... kontaktujte jej pres aukro, kontaktovat prodejce

Od: olaf71*
Datum: 01.06.13 15:07

u aukce je napsáno, kdy bude předmět dodán. pokud nedodrží termín a neozývá se, tak jestli se rozhodnete, že tu věc už tím pádem nechcete, tak do komentářů napsat negativní hodnocení s tím, že nedodržel to a to + nereagoval na výzvy. pokud se domluvíte dodatečně, komentář je možné změnit

Datum: 01.06.13 19:12

hodnoceni jiz zmenit nelze, zustane navzdy

Od: olaf71*
Datum: 01.06.13 20:30

jste si jistý?

pravidla Aukro- jak stáhnout komentář

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.