Pásová výroba

Od: Datum: 06.11.12 13:16 odpovědí: 8 změna: 07.11.12 08:00
Mám maturita, ale nemůžu sehnat práci v mém oboru, díval sem se všude možně na net, denně mi chodí nabídky práce jenže sou starý, kde už neberou :(
Chtěl bych prozatim dělat někde v pásové výrobně kde bych dělal jednu a tu samou práci, vzali by mě když nemám technický směr? Nemám vůbec představu co bych mohl dělat, sestavovat součástky nebo co? Nejlíp v Č.B.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: koukolik
Datum: 06.11.12 13:29

co tady: http://www.indexnoslus.cz/bri…a.php?mesto=ceske_budejovice?

Pásová výroba tam zrovna teď není ale chce to sledovat pravidelně a včas se přihlásit.

Jinak pásové výroby se nemusíš bát, ani když nemáš technický základ. Většinou se jedná o velmi primitivní práce, které zvládne i úplný trotl po krátkém zaučení, proto se berou i krátkodobí brigádníci. Vím o čem mluvím, sám jsem tím prošel ;)

Datum: 06.11.12 13:43

Pasova vyroba je to nejhorsi co muze byt , neodpocines si , delas furt to stejne a bude se ti o tom i zdat.Je na zvazeni zda to chces delat , vetsinou si to banda zkusi a utika.

Od: tomasgulas
Datum: 06.11.12 14:19

U pásu je naprosto fuk, jaké máš vzdělání a co umíš. Někdy můžeš mít trochu "štěstí" a sedneš si u toho, někdy naopak můžeš chytnout pořádnou smůlu a budeš vestoje v mírném předklonu (to nejde vydržet). Většinou to ale je mezi kozy, že prostě stojíš a děláš nějakou jednodušší práci. Každý dělá něco a na konci je z toho nějaký bazmek. Anebo opravený Xbox 360. To si nedělám srandu, probíhá to podobným způsobem.

Od: buss®
Datum: 06.11.12 14:20

Pokud chceš dělat někde tuto pakárnu, tak jsi nemusel do školy na maturitu..., otázka ovšem jakou.

Datum: 06.11.12 14:28

já si naopak myslím, že většina dnešních maturantů nezvládne ani toto. oni šli studovat aby nemuseli makat. a v tom si žijou. mám maturitu, nehledám práci ale zaměstnání. samozřejmě nejsou tací všichni. čest výjimkám. taky je maturita a maturita. . .

Datum: 06.11.12 17:20

jestli jsem z dotazu pochopil, on to chce dělat z nouze, protože momentálně nic lepšího nemá ...

Raději odpovídám na tohle, než na dotazy, jak ze státu vytřískat co nejvíc sociálních dávek.

Od: miskasmeck
Datum: 06.11.12 20:23

A co bych mohl dělat v č.b., hledal sem v google "pásová výroba volná místa" a nic sem nenašel.

A ze státu nic nevytřískám, jenom mi platí za zdravotní, peníze nikde nemám,.

Datum: 07.11.12 08:00

já nejsem z Budějic, takže nevím. Ten odkaz byl na agenturu s celostátní působností, chtělo by se zeptat přímo tam, určitě budou mít přehled o podnicích v regionu.Být trpělivý, hledat hledat a znovu hledat. vytipovat si podniky, zavolat třeba přímo tam. Nebo zkusit jinou místní personální agenturu.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.