Autobusem do Bulharska

Od: Datum: 30.05.13 18:44 odpovědí: 8 změna: 01.06.13 08:50

Máte někdo zkušenost z cesty zájezdovým autobusem z Prahy do Bulharska? Jak dlouho trvá cesta k moři (včetně povinných přestávek)?

doplněno 30.05.13 19:46:

Jde o zájezd od cestoní kanceláře, přesné místo zatím nevím a zeptat se v cestovce momentálně taky nemůžu. Jde mi jen o orientační informaci, jestli se s tím mám vůbec dál zabývat. Takže řekněme na jih Bulharského pobřeží.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: sarkaona*
Datum: 30.05.13 19:23

Jak dlouho trvá cesta? Záleží na tom, ke které části moře jedete. Neznamená, že když už u toho moře budete, že na tom prvním místě zastavíte. Osobně vám řeknu, že by mě do Bulharska busem nedostal nikdo ani párem koní.

Od: bonie*
Datum: 30.05.13 19:50

nevím jestli jste už jel/a busem třeba do španělska(jižní část) nebo řecka... Ta cesta do bulharska trvá cca stejnou dobu. Já bulharsko jezdila autem, do jižní části, zhruba 24 hodin. Pokud cestu plánujete, jeden leží na zemi u sedačky, druhý na sedačce.

Datum: 30.05.13 19:52

Ahoj, počítej tak 22 hodin plus minus autobus.

Datum: 30.05.13 20:19

pokud jsi vyšší tak je to celkem smrt.. já měřím přes 185, jel jsem asi 14 hodin do italie a myslel jsem že pojdu,,, nejlip to vyřešili ti co vzali spacak a lehli si do uličky

Od: abc*
Datum: 30.05.13 22:33

Tam 24 hodin, zpět 26 hodin. Už nikdy víc.

Datum: 01.06.13 07:15
Loni do Chorvatska 14 hodin a myslel jsem že mi upadnou hnáty. Zpátky jiným autobusem to bylo ještě horší to už ve Slovinsku všichni naříkali že mají nohy jako konve. Do Bulharska bych busem nejel aní za zlatý prase. Letenka stojí od 3000 do 5000 a člověk je za čtyři hodiny na pláži. takže za ty peníze navíc co dá za letadlo je zas o den- dva dýl u moře.
Datum: 01.06.13 08:11

Tak to já už přežil v autobuse i 26 hodin *ee* , ale zopakovat bych si to nechtěl. O 14 hodinách bych ani nemluvil *frajer*. Jasně, že by to bylo letecky lepší, ale bez ohledu na cenu to v tomhle případě prostě nejde :(.

doplněno 01.06.13 08:14:

Takže do 20 hodin bych to ještě bral, pokud je to víc, budu muset vymyslet něco jiného :(.

Datum: 01.06.13 08:50

Magdon, tady všichni brečí, jak málem pošli... Obrovská výhoda je to, že když je člověk u moře na týden a víc, klidně může první den obětovat na vychrápání se a aklimatizaci. Jó když jsme jeli do Francie na poznávák, v 6 hodin ráno nás autobus vyklopil, chodili jsme 16 hodin po Paříži asi v 35 stupních I tak to byla nejhezčí, i když krátká dovolená.

Já bych Bulharsko busem klidně jela, ale bohužel přítel má trombózu v noze, takže to nejde :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.