Kam se starými čísly časopisů?

Od: Datum: 30.05.13 12:08 odpovědí: 7 změna: 30.05.13 16:40

Ahojte všichni, nemáte někdo tip,jak nejlépe zhodnotit stará čísla časopisů? Jedná se mi konkrétně o Ekonom(cca od roku 2004). Napadl mě sběr,ale nešly by někde zhodnotit lépe? Děkuji za odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.13 12:20

Vzdyt to jsou noviny staré 9 let, to je tak na spálení :)

Od: julicek
Datum: 30.05.13 12:26

Díky za radu,ale časáky se fakt nespalují,vůbec nehoří...spalujem noviny! :)

Od: buss®
Datum: 30.05.13 12:20

Že by si to někdo koupil? Na tapety, podpal, pod koberec, nařezat na suché WC se to nehodí ...

Datum: 30.05.13 15:01

Zkuste je nabídnout na Aukro, třeba se najde někdo, kdo by měl zájem, i když velké šance tomu nedávám, asi nezbohatnete víc, než na sběru. Nebo je nabídnout knihovně.

Od: parazit
Datum: 30.05.13 15:19

zdarec

Nedavno jsem řešil to samé se Světem motoru,ato jsem měl pomalu 40 let stary kusy.

Po všech těch aukrech a bazoších jsem to nakonec prohnal komínem,otevřel pivo a zamáčkl slzu při vzpomínkách na to schánění nedostatkových kusů.

Takže to ovaž špagátem a šup do šmelcu.na nic lepšího to stejně není.

Od: dasa*
Datum: 30.05.13 16:28

Dala bych to do Annonce jako inzerát zdarma do rubriky Knihy, časopisy, mapy. Spálit se to může vždycky, inzerát je zadarmo... Kdo ví. Třeba to někdo ocení. Dejte k inzerátu fotku, to víc zaujme.

Od: nikitka*
Datum: 30.05.13 16:40

Já bych to zkusila dát do nějakého antikvariátu :))

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.