Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.11.13 01:55

Pokud má rádo dítě film auta tak tu červnou potvoru, mezi těmi dvoumi kousky není podstatnýb rozdíl...

Ač napíšu myšlenku koupě jiných her v dnešní době nemá moc rodič na výběr...

S úsměvem na rtech vzpomínám na pexesa, člověče nezlob se, mlýn, dostihy a sázky...skvělá doba :)

Datum: 04.11.13 09:45

Pro Hangara: Jsem z těch hraček taky paf. Co všechnoje dneska moderní a žádané. Já měla panenku s vlasy a to bylo něco. A proutěný kočárek.

Včera jsem se dívala po něčem, co bych mohla koupit 5 leté vnučce. V Tescu - plastové zvíře za 600 Kč, takové nehezké, odulé, modrofialové, se stočenýma očima a zkroucenou hubou, vypadalo to, jako kdyby to každou chvilku mělo začít zvracet. A ejhle, přečetla jsem si na štítku, že je to MLUVÍCÍ PONÍK. *ee* To jsem tedy nevěděla. Zkroutila jsem hubu taky a rychle odešla.

A hned jsem si vzpomněla na naše hry - piškvorky, kominíka, loto, kloboučku hop, mikádo, či oblíbená na procvičování inteligence : město stát, řeka, rostlina...Nebo dětské karty Kvarteta. Byly houby, motýli, dopravní značky, květiny, spisovatelé...A děti se poučily.

Venku: Na sochy, Na krvavé koleno *:D*, Cukr káva,limonáda, Honzo vstávej, Na schovávanou, Na Elišku, Na mrkanou, Polívka se vaří, Král vysílá do boje...Rodiče nás často vpodvečer ani rozjívené nemohli dostat domů. Taťka mě občas hnal i proutkem.

Dneska děti bez pohybu sedí a tuční a jen mačkají knoflíky. Není to škoda? Asi by bylo lepší koupit děcku kolo nebo kolečkové brusle, aby si užilo toho pohybu. Počítače si ještě bude užívat celý dlouhý život. Tak ať se vyblbne aspoň jako malé. Jaga.

doplněno 04.11.13 09:46:

Tím jsem ale neodpověděla na otázku, který je lepší. Podle mě žádný.

Od: susen*
Datum: 04.11.13 10:22

taky si myslim,ze pro petilete dite neni vhodne,ucit ho notebookum,dotykovym telefonum apod.vemte si radsi omalovanky a pastelky a s deckem si hrajte,nebo jdete ven.Chapu,ze v dnesni dobe se clovek honi za penezi a na hrani mu moc casu nezbyva,ale nejaka ta hodinka se doma urcite najde a decko za to bude vdecne.sam mam dva kluky, 3,5 a 8 mesicu a oba jsou moc vdecni,kdyz si s nima hraju.

Od: jumba
Datum: 04.11.13 11:43

Jak píše babajaga- nekupovat žádný.

dotaz pro babujagu: jsou někde na webu stránky s pravidly na tu hru- Král vysílá do boje? Nebo znáte někdo stránky, kde se dají najít takové hry? Chtěl bych to do skautského oddílu. Děkuji Jumba

Datum: 05.11.13 06:06

Jumba: když se zaregistrujete, mohu Vám poslat nějaké návody her vnitřní poštou. Tady by to bylo zdlouhavé a pro ostatní rádce třeba i nezajímavé. Jaga.

Od: agathexp*
Datum: 05.11.13 19:10
Datum: 04.11.13 12:14

Tyhle kraviny nic moc neumí a jsou k ničemu. Takže za mě taky žádný. Koupil bych dalekohled, nebo dal starší odolný digi foťák.

Datum: 04.11.13 13:37

K ničemu, nebrat... tento styl učení nebude díťe bavit.

Ač to nerad říkám, nadávám na to ale vhodnější snad nějaký nejlevnější tablet ( nekamenujte mě děkuji :) )

Datum: 04.11.13 14:55

Sama mám vnučku co v dubnu měla 3 roky, počítač si sama zapne, odklikne si své jméno, najede do oblíbených a vybere si co zrovna chce-pokrok nezastavíš a tak já bych pětiletému dítěti notebok koupila ale klasiku, žádný dětský paskvil i když jsem babička co upřednostní Člověče nezlob se, kloboučku hop, smolíček a další deskové hry co tu zbyly po dceři 30 let. Hrajeme všichni i vnučka, hodně času tráví venku a není tedy pravda, že by seděla jen u počítače.

doplněno 05.11.13 20:07:

Lucko přesně takový jsem koupila vnučce loni na Mikuláše, vyhozené peníze, jelikož když zjistila, že je to jen čokoláda vůbec ji to nezajímalo a vyhrály omalovánky + pastelky. Jelikož čokoláda byla mléčná tak ani dědovi sem se nezavděčila.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.