Jak na stresovou situaci?

Od: Datum: 28.05.13 14:52 odpovědí: 4 změna: 28.05.13 15:34

Asi tak za dva týdny mě čeká pro mě vcelku stresová situace. Jednání s vyššími představiteli firem. V takovýchto vážnějších situacích jsem občas docela i "nervák". Projevuje se to u mě někdy nevolností nebo běháním na záchod :( Bude se jednat asi o dvou až tří hodinové jednání. Napadlo mě, zda by nepomohlo, kdybych si vzal třeba Endiaron nebo Imodium. Tyto léky neberu nijak moc pravidelně. Kdysi jsem brával ten Endiaron, když Imodium ještě nebyl vynalezen. Chtěl bych se zeptat, co by bylo lepší. Endiaron a nebo Imodium proti tomu, aby se třeba nestala situace, kdybych v té nejnevhodnější situaci zase musel odběhnout. Jedná se pouze o nárazovou akci. Co by tedy bylo lepší na stresovou situaci krom tedy běžných rad jako je vyhnout se jí úplně? Dík za názory.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.13 14:55
avatar

Zkonzultovat to se svým psychoterapeutem, samozřejmě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mike32*
Datum: 28.05.13 14:56

Pokud máte z toho velký strach ... vezměte si ráno Lexaurin 3mg - jen na lékařský předpis!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hm®
Datum: 28.05.13 14:58
avatar

Pomáhá vůbec ten endiaron při stresu? A co myslíte, až začne jednání, nebude mít plnou hlavu toho a na nějaké vedlejší stresové stavy už nebude ani pomyšlení (a tím pádem nebudou zlobit)?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 15:34
avatar

Není Endiaron na průjmová onemocnění? Dezinfekce zažívání? *sok* Než cpát do hlavy takové nesmysly, dejte si dopořádku psychiku. Najděte důvod, proč a čeho se tak bojíte, pojmenujte to. Zapřemýšlejte nad tím, co jste objevila a změňte to jistotou, že jste dobře připravená. Nenechejte ubližovat sama sobě nějakou nejasnou představou o své slabosti. Právě to, vaše nejistota a nervozita vás poškozuje víc, než fakt, že nemáte něco na 100%. Namalujte si pěkný obličej, udělejte si pěkné vlasy, usmějte se na sebe, narovnejte ramena a zvítězíte. V jednání i nad sebou. *slunce* Štěstí má rádo úsměv, sebedůvěru a sebevědomí. Neplést s arogancí. Hodně štěstí!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.