Mobil.cz - připojení až za několik dnů?

Od: Datum: 28.05.13 11:48 odpovědí: 17 změna: 31.05.13 16:13
avatar

Nový poskytovatel tlf. služeb Mobil.cz je pěkný podvodník. Karty byly v prodeji okamžitě, ale připojení až za několik dní. Navíc po spotřebování 200 Mb se internet nezpomalil jak bylo původně avizováno, ale přestal běžet v podstatě úplně. Na všech stránkách na vás koukala úvodní stránka T-mobile.

A co je výsměch největší: volání na operátora vás stojí 2,50 za minutu + pevnou částku 20 kč. Tak takhle se podniká v Čechách. Bombastická reklama ve všech novinách a časopisech a skutek utek.


avatar
hejkal uzavřel tuto otázku
už se to zvrhlo, k věci není nic nového...
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.13 12:05
 

Na základě jedné zkušenosti někoho nazývat podvodníkem? Zajímavé!

Stránka T-Mobile je naprosto pochopitená, když tento virtuální operátor běží v síti T-Mobile. Potíže s aktivováním internetu mělo více lidí. Předpokládám, že na vině je technická porucha nebo zalhcení, než úmysl.

Po vyčerpání FUP se internet zpomalí na 2kB/s, díky čemuž se většina pokročilých stránek nenačte, protože čas vyprší.

Že spojení s operátorem je zpoplatněno 20Kč, no a co. Pořád je to nabídka, která oproti klasice od operátorů je stále výhodnější.

Skutek utek, a co vůbec slibovali?

 
Datum: 28.05.13 12:12
 
avatar

Napřed si máte prostudovat aktuální ceník a podmínky, že jste to neudělal je vaše chyba. Ono si něco pořídit bez dřívějšího seznámení s cenami a pak nadávat a označovat za podvodníky je ryze česká vlastnost. http://www.mobil.cz/cenik-sluzeb.aspx

doplněno 28.05.13 13:51:

Kde zmizely odpovědi pode mnou?

avatar
Upozornění od sys clayman 28. 05. 2013 14:45:12
Neresily otázku...
 
Od: jirbar*
Datum: 28.05.13 15:09
 

Pro Admina je fuk že otázka je ve Volné diskuzi - Ostatní, takže asi bych o nějakém přísném řešení problému neuvažoval.

Jinak těch nesouvisejících odpovědí je tady spousta. A nic. Trochu mi to připadá zda se někdo nedotkl "nedotknutelného" Ringa

avatar
Upozornění od sys clayman 28. 05. 2013 16:37:19
Pravda, volné jsem si nevšiml. Je zajímavé jak za to může někdo ješitný, když je v tom nevinně. To by stalo za zamyšlení...
 
Od: bmbx®
Datum: 28.05.13 16:03
 

jsem téhož názoru jako jirbar, myslel jsem, že rubrika volná diskuze je určena na volné diskutování, pokud se otázka týká mobilních operátorů, měla asi spíš být v rurice mobilní telefony. A je nad slunce jasnější, že jsme si nejspíš dovolili vůči ješitnému Ringovi trochu moc :D

 
Datum: 28.05.13 21:25
 
avatar

Pánové jste mi opravdu k smíchu. Mějte se hezky. Po stížnosti mi kredit vrátili, takže asi to nakonec bude slušná firma.

Od: bmbx®
Datum: 28.05.13 23:42
 
Ringo:
K smíchu si především ty, nebo už si zapoměl na původní znění předmětu tohoto vlákna? Alespoň je vidět jaký si zbrklouš a horká hlava.
 
Od: jirbar*
Datum: 29.05.13 11:44
 

Nadpis je již sice změněn, ale text zůstal. Takže co je vlastně MOBIL.CZ. Je to tedy podvodná firma, nebo solidní firma.

Trochu mi Ringo připomíná některé ženské. "Neví co chce, ale nedá pokoj dokud to nedostane".

 
Datum: 30.05.13 14:19
 
avatar

No zbrklouš jsem, ale jejich net nefunguje doteď. Takže úplně košér to není. Já si myslím, že vy hodnotíte lidi spíš podle politické příslušnosti, ne podle odpovědí. Naštěstí to mám na háku. Já těch pár urážek překousnu, nejsem cíťa, ale vám to zůstane po zbytek života a to je horší-žít s takovým psychickým postižením.

Od: bmbx®
Datum: 30.05.13 14:59
 

ringo:

jaké urážky? Spíš nějaký "ringo" zde hned hodnotí operátora jako podvodníka a to lze za urážku považovat, ještě že to bylo změněno. O politice zde nepadlo slovo a znáš přísloví o potrefené huse? *haha**haha**haha*

 
Datum: 30.05.13 15:02
 

Smejou se urážej jen hloupí tak je vubec neberte vážně ;) abych se vyjádříl k otázce dle zkušensoti kámoše opravdu je internet po vyčerpání 200 MB vpodstate nepoužitelný ale nadruhou strnu já mam mometnálne paušál 450 kč od vodaofne tedy s 300 MB volnými sms a 100 minutami a vetšina DAT mi převadí do dalšíáho období vetšinou kolem 140 MB ještě zbejvá a to pro me znamená že když by jsem si pořídil MOBIL.CZ žesi dobiju za 2 kila v čemž mam dá se říct 80 Minut a 200 MB na ten mesíc což pro me zhlediska toho že nepíšu moc sms výhodnejší než paušál a i kdyby jsem to výmečne zpotřeboval dřív ty data tak si dobiju zase to bude plná rychlst ale s tím že ty penize co tam vložim mohu provolat :) takže hnedka jak e příští mesíc uvolneji jdu k MOBIL.CZ čímž ušetřím 2 500 kč ročně ;)

 
Datum: 30.05.13 16:34
 
avatar

No skype /jen zprávy/ tam fungují a příchozí email přečtu ale už nerozbalím. Stránku žádnou nevyhledám. Stále jen prodlužují lhůty od kdy to má fungovat. Proč to dávali na trh když je to nefunkční? Jasný podvod.

Datum: 30.05.13 16:49
 
avatar

Já pořád nechápu, jak vás podvedli? Vždyt účtování na zákaznickou linku je v ceníku zmínka, že jste si to nenastudoval dopředu je vaše chyba.

 
Datum: 30.05.13 22:04
 
avatar

Vůbec nemluvím o volání na zákaznickou linku jako o podvodu. Není to košér, ale podvod to není. Já tam volal s tím, že mě to bude stát 20 kč. Mluvím o nepřipojení na net.

Ostatně jak by se vám líbilo, kdyby jste šla do kina, lístek stál 50 a dávali vám jinej film? Za volání na stížnost že dávají jiný film by se platilo 50. Toto je stejný systém. A to že vy něco nechápete není můj problém, ale váš.

 

Datum: 30.05.13 22:40
 
avatar

Ringo obávám se, že napadáním rádců ničeho nedosáhnete. Vy jste byl první, který tu začal mluvit o podvodnících, protože jste se neseznámil s podmínkami služeb. A pokud jste je znal jak později tvrdíte, tak koupí a aktivací karty jste s podmínkami souhlasil, tudíž nechápu vaše hořekování nad placenou infolinkou. Sám jste psal, že vám kredit vrátili a pokud jim služby nefungují tak jak mají, tak od nich odejděte.

P.S. zprvu jsem nesouhlasi s názory jirbar a bmbx, ale teď vidím že pánové trefili do černého.

 
Od: jirbar*
Datum: 30.05.13 23:07
 

No my víme o co a koho jde. Senilita je nemoc a proto se nezlobíme.

 
Datum: 31.05.13 12:47
 
avatar

To jsem se fakt nasmál. Jak mám odejít od služby, kterou jsem začal používat? Rozkousaný rohlík vám už taky nikdo nevezme zpět.

20 kč za volání na infolinku by mi nevadilo pokud by služby fungovaly. Pokud nefungují, je to podraz na uživatele, kteří pak nemohou ani zavolat.

Ale koukám že tady je škoda mluvit. Nikoho jsem nenapadl jak tvrdíte. Tyhle dvě známé firmy se přiženou hned všude kde jsem a perou domě své rozumy. Je to od té doby co jsem jim jasně napsal kdo je Zeman. Ožrala a darmožrout. Za tím si stojím!

Datum: 31.05.13 16:13
 
avatar

Se Zemanem s vámi souhlasím, bohatě vaše slova potvrdil při té viróze :D

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.