Justin Bieber - proč negativní názory?

Od: Datum: 27.05.13 22:45 odpovědí: 19 změna: 14.03.14 10:59

Zdravíčko, Chci se vás zeptát, proč je na Justina Biebra tolik negativních názorů? Sám si myslím, že to dělá tahle doba...Jen jsem s ezamyslel "je bohatý, má nebo měl holku no prostě má vše" Tak proč ho lidi tak odsuzujou, proč mu nadávaj do slušně řečeno GEY? Když si vezmu příklad z dřívějšího hodně známého zpěváka Michaela Jaksona, a ta dřívější mládež ho přeci nehejtovala, neříkali mu GEY a sám se Michael se inspiroval zpěvačkou! A nikdo nic neřekl nevznikali skupiny "Michael Jakson je GAY udělal si obličej jako žena" atp...Sám patřím do týhle doby je mi 16, ale nehejtuju ho ani ho nějak nezbožnuju, jenom se nad tím zamýšlím a vrtá mi to hlavou...A říkám si kam ta evoluce lidí spěje když si tolik závidí...No jsem zvědav jestli mě taky vyhejtujete :D :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: axlik*
Datum: 27.05.13 22:57

Základní rozdíl mezi hudbou kdysi a dnes je, že Jackson, Queeni, Madonna aj. byli v podstatě průkopníky "nové" hudby, navíc ji dělali kvalitně a s láskou, jejich hity budou vždy HITY a vždy se budou hrát. Na tyhle kapely se prostě nikdy nezapomene kvůli tomu jak skvělý byli.

Za pět let po JB ani pes neštěkne a jeho písničku zahrajou možná tak jednou do měsíce na MTV jako retro music :D je to jen další úžasná řadovka, hvězda která se rychle objeví a stejně tak rychle zmizí, nedokázal nic převratnýho, jeho hudba je čistě komerční, za účelem zisku, vede ho velkej management nahrávací společnosti kterej se z něj snaží vyždímat jen peníze, stejně jako z dalších úžasných zpěváků a zpěvaček. Když mi bylo 15 tak hrozně frčelo Tokio Hotel, bylo toho plný bravíčko, holky na ně letěli..A kdo si na ně dnes vzpomene a nebo kdo v poslední době slyšel, že by se od nich něco hrálo? Nikdo :)

Takže proto je tak nenáviděnej, inteligentnim lidem dojde, že je to jen další komerční blbost :)

doplněno 27.05.13 22:57:

*skvělí

doplněno 27.05.13 23:01:

A ještě doplním. Kvalitní hudba osloví širší spektrum posluchačů, například ta mladá britka jak má teď tu písničku People help the people, je jí čerstvých 17 ale její hudba osloví všechny věkový kategorie, jsou kapely kde jsou mladí kluci, jsou i mladí kluci (např. Klus) kteří osloví všechny věkové kategorie a pohlaví. Pokud je někdo určenej jen pro cílovou skupinu 8 - 12let -> a to ještě k tomu jen dívčího pohlaví :D tak nemá nic společnýho s hudbou :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 23:04

Tak tohle je naprosto perfektní vysvětlení se všemi podrobnostmi a odůvodněními. Tleskám a klaním se axliku :) .

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 22:57

Podle mě ho většina lidí (včetně mě :D ) nesnáší kvůli jeho způsobu obživy. Jeho zpěv je jedním slovem ODPORNÝ. Připomíná mi kňourání 3letého dítěte. Za něco takového hloupí lidé utrácejí peníze, aby se náš slavný Justin mohl vozit v luxusních autech. Být jeho rodičem, velmi se za něho stydím, protože je to jasný odraz dnešní zvrácené doby.

doplněno 27.05.13 22:58:

PS: Děkuji za velmi zajímavý dotaz do volné diskuze, zítra budu mít aspoň co číst :D .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: blackkoza
Datum: 27.05.13 23:04

Ale stejně má u mě velký obdiv co dokázal, splnil si svůj sen :) Ale zas na některých písničkách nemá hlas jak 3leté děcko...ale je to zas názor přes názor :)

Datum: 27.05.13 23:12

Splnit si sen není špatná věc, ale jakmile se někdo dostane na vlnu, tak už to jen lítá... A nemusí se to všem líbit, jestli mi rozumíte :) .

doplněno 27.05.13 23:14:

Lajcky řečeno, nic se nemá přehánět.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 23:04
avatar

Jeho první singl byl docela uhozenej (..a autotuněnej, ale to dneska asi už nic neznamená). Ty ostatní už míň.

Kupodivu ale na některých rádiích/televizích patří k tomu lepšímu, co hrajou. Najde se spousta jiného, ukrutně špatného odpadu, který tam jede furt dokola a poslouchat se nedá.

Řada hejterů určitě naskakuje na bendvagon jen proto, že hejtovat ho je in, tak aby nebyli out a pozadu. Hejtovat se taky musí jedině mejnstrým, těžko budete hejtovat někoho, o kom nikdy nikdo neslyšel a kdo nikoho nezajímá. Se závistí to nemusí mít nic společného.

Nakonec si místo JB pusťte MJ nebo třeba Wintersun nebo Infested Mushroom a máte po problému. Ty nikdo hejtovat nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 23:31

Zdravíčko, kdo to je JB? a co je to vyhejtovat? chodím už nějaký pátek po světě, ale toto slovo neznám, a co se týče kritiky MJ, tak se velmi velmi pleteš, nevím čemu říkáš ,,vznikaly skupiny,, ale bylo spoustu lidí kteří se o něm vyjadřovali velmi velmi negativně, jen tenkrát nebyl internet, aby se to tak rychle rozkřiklo. Sám si to velice dobře pamatuji, z dob, kdy se sem pašovalo Bravo, které se pak rozstříhávalo na fotky a ty se pak prodávaly.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 27.05.13 23:33

Co je to "hejtovat"? *smich* Co to znamená?*smich*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 00:20

také se toho obávám a doufám, že ten výraz rychle zmizí

doplněno 28.05.13 00:24:

našél, šikulá :


Pro ty, co se s hejtry ještě nesetkali, tak tohle slovo vzniklo z anglického hate, což znamená nenávidět nebo nemít rád. Takže hejtr je takový nenávistník. Dřív se hejtři vyskytovali hlavně na internetových diskusních fórech, kde se jim říkalo trollové a jejich nakrknuté poštěkávání bylo předmětem pobaveného posměchu. Bohužel ale jejich množení nikdo nereguloval, a dneska se před hejtováním v podstatě není kam schovat.

Hejtování, neboli více či méně sofistikované nadávání na cokoliv, je fenomén. Hejtování se stalo samostatnou a populární literární disciplínou. K nejčtenějším blogům na českém internetu patří 1000 věcí, co mě serou, který dostal rovnou Křišťálovou lupu a dočkal se i knižního vydání prvních 200 postů. Na Facebooku je skupin se jménem začínajícím na Nenávidím (libovolně doplňte šampony, hlad, matematiku, komáry atd.) tolik, že vznikl i specializovaný Hatebook.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 19:30
avatar

...to je teda mazec. Taky děkuji za vysvětlení. To musí bavit...nadávat na všechno.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 28.05.13 07:27

ten kdo ho nemá rád, tak proto, že se mu nelíbí jeho písničky, zpěv, vizáž atd. jako např mě.je to taková rychlokvaška dnešního hudebního světa a že takových je. hudba, kde se hraje na strunné nástroje je pro mě daleko příjemnější. také nevím, kam to spěje, když se posluchá taková hudba.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jinx*
Datum: 28.05.13 08:05

Justin Bieber je proste mainstream.Jeho produkcia je odrazom tlaku ktory sa na neho vyraba.Je to len o peniazoch.Za ery ked som bol nast-rocny takto fungovali Kelly Family,Backstreet boys,N-sync a podobne kraviny.Akukolvek pi...vinu vytvorili bolo to vzdy na prvych miestach.Ale pamatam si aj kvalitnu hudbu napr. Madonna-Vogue.Rick Astley-sit and wait,sydney youngblood...Depeche Mode...ano bolo to v roku 1990 a mal som osem rokov,Mama ma vozila v skodovke a hravali sa tieto hity,neskor Erasure...Dnes sa snazim vyhybat sa mainstreamu.Radio v aute mam 5 rokov iba na pocuvanie CD.Radio sa zapne len pri dopravnych spravach inak sa mu vyslovene vyhybam.

V90-rokoch prisla masivna era elektronickej hudby ktora ma silne zasiahla preto sa dnes uberam smerom na:deep-house,chill-house.lounge,vocal-trance,progressive...co tak skusit namiesto Justina nieco z tohto?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 08:11
avatar

Na každého, kdo je jiný, jsou negativní názory. Ať už to byl Mozart nebo Vondráčková. V každém oboru, v každé společnosti jsou obdivovatelé a kritici. Na kolik osobností, které, zdálo by se, celý svět miloval, byl spáchán atentát, byl zabit. Lidé mají různý vkus a různou sílu agresivity. *hej*Navíc, spousta umělců má za nejlepší reklamu to, že jsou pomlouvání na stránkách novin, časopisů, bulvárů. Viz. Agáta Hanichová, Iveta Bartošová. Ty třeba dělají všechno pro to, aby se na ně nezapomnělo. Negativní reklama je také reklama a navíc, je zadarmo. Možná, že k nim patří i ten, tebou milovaný, Justin.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 13:15
avatar

Srovnávat Jacksona Bierbera je jako srovnávat labuť a žábu. Jackson byl, ať už jakkoli praštěný, PAN zpěvák. Bieber mu nesahá ani po kotníky. Je to jen smutná karikatura dnešní představy náctiletých nanynek, jak má vypadat a jak má zpívat "idol".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 16:01
avatar

Protože nic neumí.

Kvalitní hudba je něco jiného!

Ohodnoceno: 0x
 

 

Datum: 28.05.13 19:40
avatar

Jeho hudbu nemusím a působí jako rozmazlený fracek co neví co s penězma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 28.05.13 19:52
avatar

JB má určitý hudební talent a umí i docela zpívat. Ovšem přišel ke své slávě velmi rychle a ta mu příliš stoupla do hlavy, myslí si, že je pán showbyznysu a chová se jako nevychovaný fracek, potřeboval by od života dostat trošku na hubu, aby se vrátil zpět mezi lidi...

... a není to závist, jen rozuná úvaha...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: paf
Datum: 14.03.14 08:26

Dovolil bych si nesouhlasit s prvním názorem.

Také já pamatuji dobu o které autor píše. To jak popisuje a srovnává kvality s tím naprosto souhlasím. Spíš bych se pozastavil nad důvodem proč. Nás (starší) nechá asi téma JB chladnými, spíš se nad ním usmějeme, protože my přeci víme své. Na druhé straně "black koza" (autor původního příspěvku) je asi výjimkou současných náctiletých. Drtivá většina MUSÍ, aby byla IN k tak důležité otázce mít přeci postoj. A vyhraněný postoj proti JB (či jiné nenáviděnými silami protěžované hvězdičce) je prostě v kurzu. Takže je to spíše odmítání/hanění systému, než konkrétního člověka. Je to o tom co představuje/zastupuje. I dřív se říkalo jaký MJ je. Ale skutečnou kvalitu, ověří až čas.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.03.14 10:59
avatar

Zásadní rozdíl je ten, že Michael Jackson uměl zpívat. Měl velmi zajímavý a nezaměnitelný hlas, se kterým dokázal divy. Získal si příznivce napříč generacemi, pohlavími, styly.

JB má za příznivce leda pubertální holčičky, zpívat moc neumí, hlas naprosto tuctový. A proč si lidi myslí, že je gay? Protože tak vypadá:)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.