Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 06.01.13 22:37

Myslím, že je to modernější pojetí pánského rockabilly stylu sestřihu - rockabilly hair style, viz https://www.google.cz/search?hl=cs&client=firefox-a&hs=sCz&rls=org.mozilla:cs:official&q=rockabilly+men+hairstyle&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.1355534169,d.Yms&bpcl=40096503&biw=1280&bih=920&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=1u3pUIixEsvIsgbzuYCoCQ

doplněno 07.01.13 12:59:

luke237: Mě na ně tedy šlo NORMÁLNĚ klikat i předtím, vaše verze je jistě úhlednější, i tak si myslím, že práci jiných není slušné označovat slovem fuj.

Od: luke237
Datum: 07.01.13 13:39
Me treba na ten obrazek z puvodniho dotazu vubec neslo kliknout. Tim, jak ho tazatelka zadala, se cely ten odkaz rozpadl do 3 casti, ktere samy o sobe nejsou funkcni :(
To fuj nebylo mysleno nijak zlomyslne. Proste jsem to jen chtel udelat klikatelne pro normalni lidi, kteri se nechteji stourat ve strukture odkazu.
Od: luke237
Datum: 07.01.13 05:17
Fuj, tady je ale sklivych odkazu, na ktere nejde normalne kliknout. Proto jsem je upravil, aby se k nim mohl kazdy dostat. Tady jsou:
- puvodni obrazek poslany tazatelkou zde
- odkaz na ockability uces: zde

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.