Jaké znáte společenské hry?

Od: Datum: 03.03.13 15:03 odpovědí: 7 změna: 03.03.13 21:12

Zdravím,
chtěla bych vás požádat o nějaký tip na zábavnou společenskou hru pro studenty. Budu ráda za každou odpověď, protože já jsem úplně bez nápadu. Děkuji. Pěknou neděli.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: andyyyy
Datum: 03.03.13 15:18

Všude kam jedu, beru s sebou cestovní verzi hry Activity. Je to snad nejzábavnější hra co znám. Zabaví, užije se sranda a to i když se pije. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tomasgulas
Datum: 03.03.13 21:12
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 15:52
avatar

Doporučuj flašku, nikdy nezklamala.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: youngman*
Datum: 03.03.13 16:30
Ohodnoceno: 0x
 
Od: laila*
Datum: 03.03.13 16:58

díky moc za inspiraci ;)

Datum: 03.03.13 17:28
avatar

Rozhodně Aktivity- jsou super! :) Případně Time's up, to je něco podobnýho, ale s jinými pravidly...není to tak známé, ale možná, že i lepší...Dál Twister, kdybyste ho nechtěla kupovat, dá se jednoduše vyrobit pomocí lina a barevných lep. pásek...Dřív jsme pařili hlavně Bang, Carcasonne (ale to už je dražší) nebo se celkem dají i Černé historky, Ty krávo, Uno, Monopoly. A klasických karetních her je na sto způsobů :) - Autobus, Bulka, Prší, Cannasta, Poker atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.03.13 18:41
avatar

Asi budu za vykopávku, ale kdysi na maturitním večírku jsme hráli supr hru. Znal ji ten, kdo ji navrhl, a vysvětlil princip ještě dvěma dalším (ostatní neslyšeli). Hra začínala: "Až pojedu do Ameriky, vezmu si s sebou..." a teď jmenoval dva předměty, běžné nebo i úplně absurdní. Princip tkvěl v tom, že počáteční písmena těch předmětů se shodovala s počátečními písmeny jeho jména a příjmení. Proto je to hra vhodná pro kolektiv, který se dobře zná. A dořekl: "...a pustí mě přes hranice." Pokračoval spolužák, který seděl vedle něho a neznal princip, takže řekl nazdařbůh dvě věci, které ho napadly, a dověděl se "tebe nepustí". Bylo úžasné vidět, jak se těm 30 lidem postupně rozsvěcelo v hlavě, hra šla dokola a v prvném kole věděl jen navrhovatel a dva poučení, v dalších kolech se přidávali ti, kteří pochopili, víc a víc jich "pustili", ohromně jsme se bavili. Bohužel je to v témže kolektivu jednorázová hra.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.