Boule v oblasti třísla

Od: odpovědí: 9 změna:
Ahoj vsem,vcera sem si v oblasti levého trisla nahmatala boulicku(velka cca jako hrozen),boli na dotek,jinak ne. Pritel si myslí,že se jedna o zvetsenou mizni uzlinu,tak doufam,ze ma pravdu. Hodne sportuji,výkonnostně delam dva sporty,je mozne,ze je to treba z pretrenovani?
Pokud to nezmizi do pondělí zajdu k lekari,ale zatim nechci plasit..
Nemate s tim nekdo zkušenosti?
9 odpovědí na otázku

 

 


4x

Zvětšená uzlina nebo kýla.


Jezisi jen aby to nebyla kyla,to by znamenalo pravděpodobně vyřazení z tréninku..to si nemůžu dovolit
Myslite ze by se kyla mohla projevovat i jinak nez boulickou? Treba teplota,nechutenství,nebo neco podobneho?

 


0x
avatar iz

Kristinko, kolik lékařů podle Vás umí vyšetřovat přes internet? Já Vám to prozradím: Žádný! Zdravotní problémy se nedají řešit v internetu, je potřeba nyvštívit lékaře.

Paní píše ,že k lékaři zajde. Nechce se vyšetřovat od lékařů ani od laiků po internetu, jenom se ptá na Poraďte.cz zdejších diskutujících, zda někdo neměl podobný problém.

@By, já vím, o co tazatelce jde.

Máte-li chuť vysvětlovat, vysvětlete radši, k čemu je ptát se lidí, kteří odpovědět nedokážou. (Leckdy by stačilo se před vložením otázky na chvilku zamyslet.)

@ivzez, občas by se to chtělo zamyslet i před odpovědí a neomílat to vaše do kolečka, jste jak kafemlejnek. Vlastně porušujete tímto i pravidle poradny - Z4 "Tazatelé nejsou hloupí, aby o této možnosti nevěděli, ale z nějakého důvodu volí Poraďte.cz, respektujme to!"

 

01.06.18 15:04

0x

Kýla.

 


0x

Mám bouli asi 5x1 cm na třísle už asi 20 let, lékař mi na dotaz odpověděl, že to nic není. Nebolí, nezvětšuje se, sportuji dost intenzivně a nevadí. Radši to ale s lékařem zkonzultujte, člověk nikdy neví. A trenink přerušit nebo omezit je prostě někdy nezbytné...to k tomu vašemu, že si to nemůžete dovolit, Kristýnko. Přeji hodně úspěchů!

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]