Mami, ožeň mně na Primě

Od: Datum: 02.03.13 09:12 odpovědí: 6 změna: 02.03.13 10:24

Ahoj, minulý týden ještě dávali na Love realitku Mami, ožeň mě. Tenhle týden ji už nenacházím, přestože neskončila. To jí jen tak utli? Nevíte? Nebo špatně hledám?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.03.13 09:52

Nevím, jestli jen špatně nehledáte (nevím, kdy/kde se "Mami, ožeň mne" vysílá), ale k předčasnému ukončení/přerušení vysílání seriálů apod. se TV stanice občas uchylují bez jakéhokoliv upozornění (tipuji, že z důvodu nízké sledovanosti).

Od: moxa*
Datum: 02.03.13 09:54

Díky, bývalo to myslím v sobotu dopoledne kolem deváté (možná v neděli)

Datum: 02.03.13 10:01

A nebyla to pouze upoutávka? Na stránkách Primaplay není žádné video, takže se to asi nevysílalo...

Datum: 02.03.13 10:07

Tak to zas ne, koukala jsem asi na dva poslední díly *smich*

http://tv.seznam.cz/?date=2013-2-23

Prima Love 9.10

Datum: 02.03.13 10:20

Nebyla to náhodou TV JOJ - Mama, ožeň ma? Mám pocit, že tam jsem něco zahlédl.

Datum: 02.03.13 10:24

Je to ten pořad. Ale TV JOJ vůbec nechytáme. Vysílali to na Primě. Našla jsem i díly ke shlédnutí, ale končí to zřejmě tím dílem, kterým to končilo i v televizi, ale přitom to konec nebyl *nevi* Asi to teda skončilo bez varování a bez konce *sok*

doplněno 02.03.13 10:27:

Podařilo se mi spustit poslední díl, tak ten už nedávali. Nebo že bych to minule jen prošvihla? *sok* Tak já ho zkouknu, díky za snahu!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.