1x

Cizinecka legie - nabor

Od: Datum: 27.05.13 05:36 odpovědí: 17 změna: 23.08.16 02:14

Zdravim všechny.
Dnes je sloužení v cizinecké legii už legální i bez povolení prezidenta.
Je mě 21 let , vážím 70 kilo a měřím 174 cm , jsem z Plzeňského kraje a tímto bych chtěl dát nabídku a i užitečnou radu.
Odjíždím 29.06.2013 z Prahy do Aubagne(Paříž) cena je 2456 kč

Sebou si beru 180 euro.

V cizinecké mám kamaráda a ted mi napsal email , je to cca 6 dní že cizinecká nutně hledá nové rekruty.Poradil mi že si mám vzít jen 180 euro, jelikož něco stojí ještě cesta po aubagne kterou vám cizinecká zatím nezaplatí, vlak 80 éček , a něco do začátku.

Jel by někdo se mnou? Nesmíte mít závazky, půjčky atd, je to lepší , Zrušil jsem si urazovku i pojištění na auto.100 kč za mě duchodove bude paltit sestra které jsem dal do zálohy 8 000 kč , na 8 let ...
Pokud by někdo jel , odhlásit se týden předem na VZP, jen se odhlásit bez udání důvodu a v Aubagne se hend přihlásit, za registraci zaplatíte 20 euro.Zbytek už zařídí legie pokud složíte úspešně zkoušky.

Naučte se základní fráze - vlevo bok , vpravo bok , čelem zad , čurat, kakat , prominte , ano , ne ,ja vim , pracovat , mydlo , rucnik , kalhoty , vesta , triko , boty atd ... proste zaklady s kteryma si prvnich par mesicu vystacite

Pri naboru dostanete slovnik a slovaka , rusa nebo polaka k sobe ktery vas bude ucit.

Jinak jako Gestapo už je tam čech, takže žádné strachy s psychotestama ani ostatníma výslechama.

Musiíte mít fyzičku a nesmí být pro vás problém ujít 60 km za 2 dny s 18 kg zátěží ( Doporučuji si to jít zkusit s kamením o víkendu až bude třeba hezky.
Pokud máte víc jak 80 kg , o legii vůbec neuvažujte.
Kamarád mi psal že hubení lidé bez zkušeností mají 3x větší šanci než český voják třeba s 8 letou praxí který ma 90 kilo.Legie potřebuje lidi s žaludkem co vydrží i 4 dny bez jídla a dokážou rychle se přesouvat.

Nechte si prohlídnout zuby ... jak od svého lékaře tak zajděte ještě k jinému , řekněte mu o co přesně jde , zaplatíte 90 kč za prohlídku celé pusy a rentgen ( 130 ) kč aby jste měli 100% jistotu že jste bez kazů
Pokud máte jizvu , vemte si papír z nemocnice , jinak se může stát že tu budou hrotit a nepustí vás, já mám třeba operaci střev ... ale mám papír že jsem uiž 5 let po operaci ... že to bylo tak a tak že sportovat můžu a že mě ti nijak neomezuje jak na stravě tak ani fyzické záteži.
Pokud máte alergie a ekzém , uatjte to , na tohle nikdy nepřijdou , pokud nemáte závažné problémy.Pokud máte astma tak na to zapomente.Byli tam hrdinové co to utajily a pak to po pár týdnech v džungli vzdali v 40 stupnových horkách kde měli problémy dýchat.
Ještě jedna důležitá věc, sebou občanku nebo pas , 180 euro , jedný trenýrky , ručník , kartáček , mýdlo ,mikinu a bundu . Je důležité si nebrat ani jednu věc navíc , klíče od baráku radši někde zakopejte na zahradě nebo si je někam dejte , nic sebou neberte.Jinak letéte okamžitě u dveří.Jak mile naborové gestapo uvidí že máte nejistotu a věci které ukazují že počítáte s návratem domů.Tak vás okamžitě vyhodí.

Až přijedete do Aubagne a zazvoníte, mimochodem na zvonku je napsaní česky, vyčkejte příchodu Gestapa.Nečumte jak kozy a řekněte dobrý den - jsem z české republiky.Gestapa mají tohle naučené.Většinou je tam rus, francouz a nebo polák , český gestapo je na vyžádání na psychotesty a jako překladatel u zdravotních.
Tak jede někdo se mnou? Jelikož šance je veliká, budu se těšit a kdyžtak hodně zdaru.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.05.13 07:55

Milý cizinče, máte můj hluboký obdiv. Z duše vám přeji, ať všechno dobře dopadne a vy najdete svou životní cestu. A hlavně, ať jste na ní spokojen. ;) Hodně štěstí!

Od: 2cizineckalegie
Datum: 27.05.13 08:05

Nevím, na jaké pozici se nachází tvůj kamarád, a nakolik jsi informovaný. Mnoho lidí přichází k legii s ideály, a pak odcházejí jen zklamaní. Pokud ti nevadí být služebníkem jiných, a plnit jejich příkazy bez možnosti vlastnícho vyjádření či rozhodnutí. Pokud ti nevadí, že tam možná zemřeš. Pokud ti nevadí zabíjení lidí ( někdy i nevinných). Pokud umíš oddělit profesní život od soukromého, a nezbláznit se...

Datum: 27.05.13 08:17

"Pokud máte víc jak 80 kg , o legii vůbec neuvažujte." - Toto je kec. Kamarád měl 100kg při náboru a vzali ho, dokonce do 2REP 3° Cie. Jeď sám, hodně štěstí.

Datum: 27.05.13 09:02

Gestapo? Jaké gestapo? Kam to jedeš? *ee*

Datum: 27.05.13 09:28

A co tvůj ekzém a alergie? AČR tě nechce a legie ano? Nějak mi to celé nesedí.

Datum: 27.05.13 11:58

No, snad u pohovoru nebudou testy z matiky. Protože s tímhle "100 kč za mě duchodove bude paltit sestra které jsem dal do zálohy 8 000 kč , na 8 let " by tě asi vykopli. Mám pocit že i ve Francii má rok 12 měsíců, takže 8000 fakt na stovku měsíčně po dobu 8 let nestačí :-P

doplněno 27.05.13 12:00:

A alergie že se dá utajit? Jo, jen ti nesmí vadit že až se v akci rozkýcháš tak tě tvůj seržant podřízne abys neprozradil zbytek jednotky nepříteli *plac*

Od: cmelak22
Datum: 27.05.13 18:14

Jakou jsi udělal hloupost poznáš za chvíli.Mluvil jsem z jedním skoroveteránem,který tam byl.Měl prostřelenou nohu 2x.Naštěstí jen nohuJe tam slezlá verbež z celé Evropy.Rusové,ukrajinci,bulhaři aj.Upřímnou soustrast

Od: bull182
Datum: 11.01.15 00:40

zdravim,muzes mi poslat vice informaci,dekuji. Rad bychh se stal clenem vasi skupiny.

Diky za odpoved

Datum: 11.01.15 01:25

Lidi, že vás to baví, po výletu z hospody ještě chodit hledat radu na poradnu

Datum: 11.01.15 08:10

Zajímalo by mě, jesti původní tazatel do legie odešel. Nebo k nějaké jiné armádě. Cizineckalegie, jak ses rozhodl? Jak a kde žiješ? *hej*

Od: rv
Datum: 11.01.15 09:23

Nevzali ho, tak šel k ISIS, tam alergie nevadila.

Od: tdd
Datum: 04.03.15 22:31

jo isis to jsi me dostal tam muze kychat o sto pero

Datum: 09.07.16 12:19

Dobrý den.Ráda bych se zeptala,jestli nezná někdo generála Harry H Davies nar.1.1.1963
z Kábulu z Afghanistánu. Kontaktoval mě diplomat,který mi poslal mejlem diplom.průkaz a Package Delivering Form,k převzetí jeho zásilky. Údajně má odejít do důchodu a našel mne na mezinár.seznamce,kde jsem měla text,že hledám ztracenou lásku z LE... Za jakou koli odpověď moc děkuji. Dana h.danysek@seznam.cz

Od: kul
Datum: 11.01.15 13:32

Znám jednoho,který tam byl.Říkal,že je tam nalezlá samá verbež z Ruska,Ukrajiny,Rumunska.Měl 2x prostřelenou nohu.Tak hodně štěstí,troubové

Datum: 09.07.16 13:23
Máme v rodině jednoho co si tim prošel a po příjmači strávil tři roky v africké Džibuty ,byl tenkrat mlady vrcholově dělal kulturistiku a bojové sporty a byl to dobrodruh
Dnes po letech tvrdí že to byla největší hloupost kterou kdy v životě udělal ,má v háji kolena a zdraví taky žádná hitparáda
Naučil se tam hodně pít a kouřit a pak s tim docela válčil než se to zas odnaučil
Jediný slušný co tam tehdá bylo byl plat ale jak sám dnes tvrdí ty peníze za to nestojí
Od: jan333
Datum: 23.08.16 02:14
Povedlo se prijeti do fr. legie?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.