Jde to naučit se zpívat?

Od: Datum: 23.11.12 19:09 odpovědí: 5 změna: 24.11.12 01:39

dobrý den,

je mi 13 let. a chtěla bych se naučit zppívat.jenže si myslím že nemám hudební sluch...a myslím si že spívám falešně...a rodiče ti tvrdí to samé..jenže kamarádky opak...jenže to jsou kamarádky nevím jestly upřímnost u nih hraje roly...ale chtěla jsem se vás zepat jestli existuje způsob jak se naučiz zípvat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.11.12 19:21

Myslím, že hudební sluch je pro dobrý zpěv nezbytný. Nejlepším způsobem bude zapojit se do nějakého kroužku v rámci školy, či nějakého místního domu mládeže. Samozřejmě jsou i domácí učitelé. ale to bývá drahé a nechal bych si to až jako možné pokračování nějakého kroužku.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 23.11.12 19:45

Dobrý den.

Bez hudebního sluchu dle mého názoru nejde čistě zpívat. Nejde to ani naučit. Také jsem chtěla umět zpívat, ale nikdy jsem se to nenaučila. Mým posledním věrným posluchačem byl můj syn, když byl ještě malý a zpívala jsem mu ukolébavky.*houpy*Teď si troufnu maximálně na vánoční koledu s rodinou u stromečku. Je zajímavé, že já zpívat neumím, manžel zpívá čistě a syn tento dar zdědil po něm. No a já stejně na vánoce "zpívám" s nimi.:) A o to jde. Zpívej si pro sebe, pro radost. Třeba i falešně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.12 20:57
avatar

Souhlasím s RON. Možná znáš film Svatba mého nejlepšího přítele s Julií Roberts - a já miluju scénu, kdy Cameron Diaz před publikem začne šíleně falešně zpívat - a protože zpívá ze srdce, nakonec všechny strhne a začnou zpívat s ní. Úžasná scéna a úžasná inspirace!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.12 21:21
avatar

Mám vnučku,15 let a ta zvládla perfektně kytaru a zpívá líp jako většina adeptů na Talentu.Vnouček 10 let zase zpívá strašně rád,ale poslouchat se to nedá.Ani se, bohužel, sám neslyší.Takžesi myslím,že zpěv musí být dán od boha.

JABRAKA

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.11.12 01:39
avatar

Bez hudebního sluchu se zpívat nenaučíš. Ale nedávala bych na vlastní názor ani na rodiče, obrátila bych se na odborníka: zkus si např. udělat zkoušku do základní umělecké školy.

Nemáš-li cvik, nemusíš udržet melodii, což hodně laiků zaměňuje s hudebním sluchem. Zda máš hudební sluch, by ti mohla pomoci zjistit i učitelka hudební výchovy u Vás ve škole.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.