Tetování - cena

Od: Datum: 01.03.13 17:25 odpovědí: 7 změna: 02.03.13 12:16

Ahoj,chtěla bych si nechat vytetovat na klíční kost malý nápis,nevíte někdo,kolik takovéto tetování může stát?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.13 17:28

500 - 1000 Kč

Od: olaf71*
Datum: 01.03.13 17:45

co jsem chodil já na tetování, tak min.cena byla tisíc korun. tak v tomto případě bych to viděl na litr

Datum: 01.03.13 18:32

Předně, každý tatér má ceny nastavené jinak, tetuje jinými barvami, má jiné zkušenosti, jiné nástroje a podle spousty dalších kritérií si vypočítává cenu. Tetování není piercing, s tvorbou počítejte spíše v řádu hodin. To znamená, že na některá tetování si budete muset i nějaký čas šetřit. Pokud vezmeme v potaz pouze dvě základní věci a tím je velikost a složitost tetování, pak můžeme cenu hrubě odhadnout. Když kérku zvládne tatér udělat při prvním sezení (což v praxi znamená většinou méně než tři hodiny) pohybuje se cena tetování zhruba mezi 2000 _ 12 000 korun. Jakmile se tvorba dělí na více sezení, zvětšuje se tím i cena. Rozfázování práce není pouze kvůli vyčerpání tatéra, ale především kvůli bolesti, kterou musíte při velkém tetování podstoupit. Velké tetování je celkem citelný zásah pro imunitní systém, takže je třeba tělu dodat trochu času, aby se rána mohla zahojit a trochu se s tím vypořádat. Je možné, že s velkým tetováním si doma klidně poležíte i s horečkou, není to běžné, ale stává se to. Přesnou cenu tetování se dozvíte až v salónu, kde si kérku necháte udělat. Není se čeho bát. Zajděte si nezávazně do tetovací studia a poptejte se. Tatér má dobrý přehled o tom, kolik jeho služby stojí, jak moc je kérka komplikovaná a kolik mu asi zabere času. Takže poměrně dobrý odhad by vám měl být schopný poskytnout.

CENY TETOVÁNÍ V NAŠEM STUDIU

Minimální cena za tetování v našem studiu je 1.000 Kč. Pokud máte zájem, pošlete nám e-mail se svou představou a tel. číslem na michal@tribo.cz a my vám rádi poradíme a obratem zašleme hrubý cenový odhad.

(zdroj: internet)

doplněno 01.03.13 21:03:

Artíku pokud to vaše "jo, jo, chodím k vám" je reakce na mě tak já to, jak uvádím, jen celé našla na internetu.

Datum: 01.03.13 20:32

jo jo chodím k vám ,jen se mi nelíbí to čekání . čistá práce tatéra 1 hodina ,ale účtujete klidně 2,5 hodiny ( svačina , kouřová a nikdy se nepovede ,abych šel přímo na objednanou hodinu , 20-30 minut pozdě není u vás problém .Takže jdu na 14 hodinu ,ale tatér si mě vezme klidně až ve 14:20 ( jednou dokonce o hodinu déle ) , začneme tetovovat ve 14:50 , pak pauza na cigáro zase tetujeme a pak zase pauza a pak to dodělá . tetuje bez pauz jen hodinu ,ale platím od 14 do 16:30 3500,- . *ee* Ale práce máte super

doplněno 01.03.13 22:12:

tak to se omlouvám

Datum: 01.03.13 21:15

Kamarádka si nechala dělat malý luk s šípem na rameno a platila 800,-. Ale je možné, že měla nějakou slevu (ze známosti). Je potřeba se poptat (nejlépe známých, kteří tetování už mají). Hlavně nehledět jen na cenu. Lepší kvalitní tetování za 2000 než bolestivé následky důsledkem nekvalitního tatéra (vadné jehly, barva...) za 1000.

Datum: 02.03.13 08:40

Počítal bych 1000-2000 kč.Dle použitých barev,náročnosti,stínování,atd atd.Nechte si to nakalkulovat ve studiu.

Od: rv
Datum: 02.03.13 12:16

Pro jistotu počítejte i s následnými náklady:

http://kerky.cz/tetovani/jak-odstranit-tetovani-laser/

"Orientačně, odstranění středně velkého tetování vás přijde na 5000 až 20 000 korun takže levná záležitost to rozhodně není. Nejlépe se obrázek odstraňuje na místech kde se kůže často ohýbá (např. krk). Co se týče doby trvání, hojení se pohybuje řádově v týdnech."

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.