Jak propagovat svůj blog?

Od: Datum: 26.05.13 21:35 odpovědí: 2 změna: 27.05.13 10:11

Chtěla bych se zeptat, jak mám propagovat svůj blog. Mám blog o Winx clubu, zatím tam toho moc není, ale to všechno časem doplním. Chci tam vkládat svoje vlastní obrázky a svoje Winx, o kterých chci i psát svoje vlastní příběhy. Tak mi prosím poraďte!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.05.13 22:24
avatar

Je nesmysl propagovat blog bez obsahu. Zaměř se na kvalitní obsah (články by měly obsahovat zajímavé informace a být bez chyb).

Bude-li blog zajímavý, nebudeš mít časem o návštěvníky nouzi. Urychlit to můžeš zanesením blogu do některých katalogů, ale stačí i jen Seznam a Google.

A určitě nikde nespamuj (v poradnách, fórech apod.)!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 10:11
avatar

Až tam budeš mít alespoň něco, začni obcházet podobně zaměřené blogy. Nechávej u nich SMYSLUPLNÉ komentáře s notickou na konci, že máš sama blog s touto tématikou, a časem se ta komunita poskládá. Jinak též varuji před rozhazováním reklamních spamů všude možně, to je akorát k naštvání. Své udělá i dobrá volba názvů článků, aby se na ně lidé dostali přes vyhledávače. Pokud píšeš povídky, existují servery, kam se buď odkazy na ně, nebo rovnou celé povídky, dají vložit a je tam samozřejmě větší návštěvnost než ta náhodná na blog (hledej "fanfiction"). Ale nejvíc platí pravidlo té vzájemnosti. Když ty budeš komentovat druhé, oni začnou chodit k tobě. (A pokud se neklesne na úroveň povinných návštěv a komentářů bez zájmu, tak to i bude dávat smysl.)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.