Konopné masti a odběry krve?

Od: Datum: 01.03.13 08:48 odpovědí: 8 změna: 24.05.13 13:47

Včera jsem měla se známou docela zajímavou polemiku- jestliže pravidelně používá konopnou mast , projevilo by se to v krevních testech?Je přeci jasné, že při použití se mast vstřebává do kůže a tkáně . Jak tedy to je -co myslíte?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.03.13 09:38

Dobrý den. Ano, dalo by se to při odběru krve zjistit, ale jelikož se při běžném krevním vyšetření netestuje, tak se na to nepřijde.

Datum: 01.03.13 10:01

Oficiální konopné masti nemají žádný měřitelný obsah THC. S mastí doma vyrobenou je to samozřejmě jiné. Metabolidy THC jsou v krvi prokazatelné více jak 30 dní. Vstřebávání kůží ale bude oproti kouření minimální a taky souhlasím s tím, že běžné krevní testy se přítomnost THC nezaměřují.

Od: jklk
Datum: 01.03.13 10:31

Pokud je v masti THC tak se dostane i do těla a v krevním testu bude. V krvi zůstávaji zbytky THC dlouhodobě a jdou zjistit i za několik měsíců.

Běžně prodávané masti jsou z technického konopí bez THC, podomácku dělané masti z Marihuany THC obsahují.

Datum: 01.03.13 10:31

Mám RS a na krevní testy chodím pravidelně, jelikož všude se šetří tak dělají vždy jen to co se po nich chce-u mě tedy ¨jak mi škodí léky které beru, na konopí NE i když se před lékařem jeho používáním netajím.

Datum: 01.03.13 10:37

Fundovanou odpověď by Vám pravděpodobně poskytl jen lékař.

Nicméně jsem se jednou na transfúzní stanici ptal, jak je to s darováním krve po kouření marihuany a bylo mi řečeno, že uživatel by neměl darovat krev 6 měsíců od posledního jointa.

Datum: 01.03.13 10:45

Všem děkuji za příspěvky.

Datum: 01.03.13 22:40

Při kontrole policejní na obsah THC se samozřejmě používání konopí zjistí.

JB

Od: filly
Datum: 24.05.13 13:47

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.