Dějiny se opakují? Islám do Evropy?

Od: Datum: 05.08.17 21:37 odpovědí: 15 změna: 14.08.17 16:48

Dobrý večer.

Říká se, že se dějiny opakují. Proto se ptám jestli se děla oná věc ohledně uprchlíků (emigrace Islámu do evropy) děla už v předešlých dobách lidstva.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.08.17 22:00
avatar

Samozřejmě, jen metody se změnily. Španělsko bylo kdysi pár století maurské, pak byli poraženi a dodnes tam vládnou katolíci. Machometáni se odjakživa cpali na Balkán, někde se uchytili a vznikly kvůli tomu války. Kdo je nespokojený, slabý a chce se mít líp, udělá všechno, aby tomu tak nebylo. Aby udělali něco pro svou zemi, to je ani nenapadne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.17 22:31
avatar

samozřejmě - bohužel se opakují i v tom smyslu, že každá vyspělá civilizace, která degeneruje a přestane si vážit svých hodnot, zanikne a je rozmetána civilizací barbarskou. A to se právě teď děje i s námi.

Ohodnoceno: 6x
 
Datum: 06.08.17 10:22

Dle mého názoru jsme mini stát a v roce 1938 nás Francie a Anglie předhodila jako počáteční sousto skopčákům.

V roce 1945 nás Francie, Anglie, USA předhodila Sovětům.

V roce 2015 bylo rozhodnuto o imigraci Francií, Německem, Anglií za pomocí Velkého bratra USA.

Dále Evropské i české dámy nemají zájem o větší rodiny, nejdříve kariéra, cestování, požitky všeho druhu, stavby haciend, autíčka, dovolené a.p., když jim je okolo 40 hledají inseminátora a podobná oplodnění což se částečne nepovede, ale možná se blýská na lepší časy gayové povzbuzeni ÚS, proto budou použity dámy jenom na výrobů robátek a Česká republika začne s populační explozí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 06.08.17 14:41
To není jen o dámách. Který muž je natolik schopný, že zvládne z jedné výplaty uživit několik dětí a manželku neustále s rodičákem? Ve většině rodin jsou třeba příjmy 2, aby tak nějak přežili a o děti se postarali. A jelikož je na mateřství stále nahlíženo skrz prsty, matky rozhodně nestojí na piedestalu, naopak jsou společností dehonestované a opovrhované, tak se nedivte, že většina z nich skončí u jednoho max. dvou dětí.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: marf
Datum: 07.08.17 20:24

Děla se migrace. Prý odtud přišel do Evropy mor (jako naše choroby k Indiánům).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 08.08.17 08:49

Lidé migrovali vždy. Někdy byl přínos pro původní domorodce, někdy zkáza. V západní liberální demokracii je jediná možnost, jak zbytečným nekvalifikovaným migrantům zabránit, aby tam migrovali - musí tam být plno. Naposled to nebohým migrantům s pláčem sdělila Švédská ministryně za stranu zelených - že už se k nim skutečně žádní další migranti nevejdou


Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.17 21:12
avatar

Rod Sulejmanů se snažil ovládnout Evropu, došli až k Vídni, naštěstí se jim to nepodařilo.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: haf
Datum: 09.08.17 21:51

EU chysta novy zakon o imigraci, migranti se budou moci svobodne presouvat kamkoliv bez zabran a vyjadrovat se negativne o imigraci bude trestne ! *sok*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.17 11:37
avatar

To již mají v Německu. Tam se bojí i křivě pohlédnout. Jakmile někdo něco řekne proti uprchlíkům-migrantům, donese se to k zaměstnavateli a dotyčný skončí v zaměstnání. I sousedé se dívají na takového člověka nepřátelsky. Jakého to máme rasistu vedle sebe. Strach o místo, uživení rodiny, splátky na bydlení zavírá ústa a starousedlíci se podvolují. Bezhotovostní styk, zrušení peněz, bude další pákou na neposlušné, nesouhlasící občany.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.17 16:28
avatar

pohanka

- taky už jsem to slyšela a nechtěla jsem tomu uvěřít - ale Němcům to docela přeju ! - nám ovšem již méně, ale co naděláme.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.17 16:13

Haf, Evropská Ústava, kterou Česká republika zcela dobrovolně, bez nátlaku nenásilně podepsala nařizuje, oddíl 3, článek III - 321, odst. 4 mimo jiné uvádí. - Unie může se třetími zeměni a mezinárodními organizacemi, uzavřít jakoukoliv dohodu, pro dosažení cílů.

Kapitola VI, článek III-324, odst. 2. - Dohody uzavřené Unii jsou závazné pro všechny orgány Unie i pro členské státy.

S ohledem na počet nejlepších poslanců v Bruselu má Německo 100, Francie 80 a Česko mám dojem 22, tak většinou dojde k návratu naši dvaadvacítky z Bruselu s pokorným vysvětlením, jsme přehlasováni.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.17 11:33
avatar

Ano dějiny se opakují. Ale ti migranti /muslimové jsou jenom nastrčený, zneužitý, ale počítá se s nimi, jako základ pro novou, světlehnědou rasu, která bude pracovat na elity.

Hitler byl diletant, chtěl ovládnout Evropu, Rusko a části i ostatních světadílů. Porobit nevhodné rasy /Židy vymýtit, Slovany zčásti též, ty vhodné nahnat jako otroky do práce pro nadlidi/ Činil tak bojem, válkou, usmrcením miliónů lidí na bojišti a koncentračních táborech.

To dnešní diktátoři a kdoví, kdo vlastně tahá za nitky, na to jdou již zcela jinou metodou. Pozvolná degradace rodiny, odklon od rodiny, výrazná podpora nenormálnosti /dva tátové/, nenávisti /děti nenávidí rodiče/, sexismu, doktríny. Děti jsou v první linii za zničení národa /již od mateřské školky/. Za nějaký čas bude požadavek /Francie, Německo, Švédsko atd./ na mnohoženství a bude vyhověno, bude povoleno. Přijde to i k nám. Podle toho, jak budeme volit.

Dehonestace vlastenectví, odsouzení národní hrdosti, nacionalismu v tom dobrém slova smyslu. Jejich plány na změny jsou celosvětové, ale nejdříve je na řadě Evropa. Mají zálusk též na Rusko a chtějí si ho rozparcelovat kvůli nerostnému bohatství, ale zároveň tam přesunout určitou část nevhodných lidí. Rezervace jako v Americe.

Ano, dějiny se opakují, ale v horší, katastrofální podobě.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ben®
Datum: 10.08.17 11:55
avatar

Dobrý den, jo jo, když poslouchám pana Okamuru, tak mám dojem, že objednávat si uhlí na letošní zimu už nemá ani význam. Snad jen ty brambory na uskladnění a rychle je zkonzumovat. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.17 13:30
avatar

no - ono není ani tak nutné poslouchat zrovna p.Okamuru, stačí se koukat (a nestrkat hlavu do písku) - jak se ve světě všude stupňuje napětí a velmoci se navzájem zatím spíše provokují, než aby se snažily dohodnout. Takhle nějak to vždycky vypadalo před 1. i 2. světovou válkou. A to bylo "keců" ! - že už nesmíme dopustit, aby se válka opakovala ! - a teď posíláme vojáky na hranice Ruska !


doplněno 10.08.17 14:01:

třeba :

http://www.parlamentnilisty.c…oji-mezi-USA-a-Evropou-499368


doplněno 14.08.17 16:52:

bambula

- no, ono to tak nějak bude muset dopadnout - jinak už tady nebudeme moct "diskutovat" kór moc dlouho - a to ani ve Volné diskuzi !

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.08.17 16:48

Culdabulda, není to tak hrozné, strýček Donald řekne mužíku Vladimíru hele, domluv Kimovi a nechť mu domluví i vrchní komunista Si Tin pching / mám u nich velké dluhy, tak nemohu /, ať neblbne, tobě nechám Syrii ať můžeš použít staré a vyzkoušet nové zbraně a já si poradím s Venezuelou, je to nebezpečně blízko a roste tam nový soudruh Fidél.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.