Konec dopravce Arriva

Od: odpovědí: 4 změna:

Dobrý den,

na dopravce Arriva City, s.r.o. (Praha) a Arriva Střední Čechy, s.r.o. se nedá spolehnout pravidelně nevyjíždí autobusy linek 165, 223, 240, 327, 328, 362, 380, 383 atd. určitě bych tomuto dopravci již odebral licenci a více linek bych se snažil zajistit jinými dopravci.

Jaký je váš názor.

pid.cz/...

4 odpovědi na otázku

 

 


0x

Já čtu týden starou informaci, že jeden den nepojedou pouze některé spoje. Vy píšete opak, že linky nejezdí pravidelně, tak to vlastně jezdí?.

Pro jednodenní výpadek byste chtěl zrušit firmu? Není to tím, že ve Středních čechách je málo lidí co by chtěli pracovat jako řidiči? U nás s touto firmou maximální spokojenost.

 


0x

Tak jděte k té firmě pracovat jako řidič, když jich nemají dostatek.

No je pravda, že když pro nás jezdila veolia a po ní arriva tak to bylo nebe a dudy. A že byla Arriva ta horší společnost nemusím říkat. Ať už co se týče autobusů , tak i ridičů.

Dobrý den,

pouze od Vás čtu normální odpověď. Ten kdo tady píše jednodenní výpadek vůbec nezná kvality společnosti Arriva Praha, s.r.o. stačí se podívat na reportáž


m.youtube.com/... Veolia Transport Praha, s.r.o. od té doby je to horší. ROPID od odebrání několika linek údajně zvažuje úpravy u linek 165 a 240. U linky 240 se mluvilo o odklonu ze zst. Boloňská do zst. Skalka v trase linky 175 a linka 154, že by ze zst. Na Hroudě pokračovala až na Florenc. Z toho, ale sešlo protože by ztrácel smysl linky 223 na Depo Hostivař.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]