Znaky na kartách

Od: odpovědí: 15 změna:
Zdravím, s rodinou hrajeme karty a až do nedávna jsme mně-li za to, že toto je ♦ pika a toto je ♠ listová a ono je to tak, že kárová je toto ♦ a toto je piková ♠. Jme jediná rodina co to mněla na opak? Děkuji za odpovědi.
15 odpovědí na otázku

 

 


3x
avatar suzymon

No já jsem si myslela hned při prvním čtením otázky, že tady tazatel asi naráží na to, že tento znak, tedy ta "pika", je velmi podobný tomu co se maluje na zeď puberťákama a říká se tomu pí.a. No a u nich v rodině z toho vznikla spojitost s tím sprostým obrázkem a místo "č" dosadili "k" a pro ně je tedy tento znak "pika", protože to vypadá stejně. Moje vysvětlení je trochu krkolomné, ale ne nemožné. A proto asi chtěl vědět, jestli to mají někteří z nás také tak, jako u nich v rodině. ;)

 


1x

Je to takto

Znaky na kartách

Jo to víme, jen my to máme trochu jinak no

No, a vědět tedy chcete co? *nevi* Nebo jinak, proč jste nám to vlastně napsal? *ee* Asi z nudy... :-D


No to jestli jsme jediná rodina co má piky za kosočtverce

 


1x
avatar babkazov

Lišáku, karty jsou jako peníze. Když je na nich nějaká značka, tak jsou takové. Nemůžeš o bankovce, na které je napsáno 100 korun českých, vydávat za 1.000 dolarů amerických, ikdyž jste rodina, která to má naopak. ;)

 


0x
avatar ladinpraha

Už asi jo. *nevi*

 


0x
avatar elisa24

Já zas myslela, že piky jsou kříže.

 


0x

Já doufám, že jste zároveň jediná rodina, co dokáže napsat MNĚLA! Naštěstí nepochybuju o tom, že jste jediné organizmy včetně mimozemšťanů, pokud by existovali, co dokáží napsat mně-li místo měli.

*alene*

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]