Zaujal(a) vas v zivote urcitym zpusobem nekdo

Od: Datum: 27.02.13 21:26 odpovědí: 18 změna: 28.02.13 20:01
Predem omluva za chybejici hacky a carky. Zaujala vas v zivote nejaka osoba svym charismatem, celkove osobnosti? Myslim na prvni pohled. Ne laska, proste neco, co se neda popsat slovy... Jestli ano, muzete napsat, kdo a proc?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 27.02.13 21:35

Ano, a nemusím chodit daleko, i zde na poradně je několik velmi charismatických osobností, kterých si fakt vážím i přesto, že jsem je nepoznal osobně. A jedna z těchto osob opravdu vyčnívá nade všechny ostatní, nebudu ji zde jmenovat, aby nezpychla *smich* - ne, nebudu ji jmenovat, protože pravděpodobně nestojí o "lacinou popularitu", a asi teď ví, že mluvím o ní, je to člověk, který mimo jiné významně přispěl k tomu, že i přes určité neshody s Adminem jsem této poradně zůstal věrný...

Datum: 27.02.13 22:01
Raz Degan má charizma kdysi jsem viděla jeho oči a tak jsem hledala komu patří no a našla
Od: knopka*
Datum: 27.02.13 22:28

Jaro Slavík a Ondřej Soukup.Nepopsatelné.Asi právě charizma,síla,sebevědomí,smysl pro odpovědnost a ještě Alexandr Makedonský-Veliký.

Od: hop®
Datum: 27.02.13 22:33

Knopko, promiňte, ale myslím, že spíše Jaro Slávik... když už...

doplněno 28.02.13 18:43:

...anebo Roman Gregor... ;)

Datum: 28.02.13 06:17

Knopko, se Slávikem a Soukupem musím jen souhlasit, působí na mě úplně stejně...

Datum: 28.02.13 18:35

Slávik? *smich* Ani náhodou.Kam jste dali oči?

Od: ben®
Datum: 28.02.13 02:10

Dobrý den, jako muž bych (po krátkém přemlouvání) asi podlehl těmto krásným ženám, které jsou i dobré ve svém oboru - hudba. A bylo by to na první, druhý i třetí pohled. Zkuste si na YouTube zadat Alice Visconti nebo Candice Night (příp. Blackmores Night). Nebo ukázka viz odkazy. Zdravím!

Datum: 28.02.13 08:32

Na mě charismaticky zapůsobil francouzský herec Jean Gabin ve filmu Bídníci. Hrál tam bývalého trestance Jeana Valjeana a byl naprosto úžasný. Jaga.

Datum: 28.02.13 08:37

Pro mě bez diskuse Till Lindemann,zpěvák Rammsteinu.

doplněno 28.02.13 08:39:

Jo,a proč? Prostě proto.Pusť si koncert z Wuhlheide a uvidíš.

Datum: 28.02.13 10:31

Neuvěříš! Já to mám úplně stejně. A když vidím Rudolfa Hrušínského, tak to je nemlich to samé. *hi*

doplněno 28.02.13 17:28:

To bylo pro Jagu:

Datum: 28.02.13 20:01

babkazov: a já už se potěšil,že má Rammstein dalšího fanouška*smich*

Datum: 28.02.13 08:55
A nekdo v realnem zivote, nekdo, koho jste potkali nazivo?
Datum: 28.02.13 09:02

Třeba můj soused,toho potkávám naživo denně.

Datum: 28.02.13 15:42
Ornella Muti setkala jsem se sní na karlovarském festivalu úžasná žena a nádherná
Od: pt®
Datum: 28.02.13 09:17

V mém životě asi před 30 lety jsem se osobně setkala s lékařem, panem Prof. Phdr. Zdeňkem Matějčkem, CSc. Vyzařoval z něho klid a jeho hlas byl mírný, příjemný. Zapůsobil na mně. - pt

Datum: 28.02.13 16:06

ahoj, na mě velice zapůsobil jeden úplně obyčený člověk, kolega v práci - bylo mi tehdy 20, jemu přes 30 a byl pro mě jakýmsi ideálem správného chlapa - to, jak se choval i jak vypadal, všechno na něm mi připadalo báječné... ale nehledejte za tím žádné harašení ani zamilování, nic takového... dělali jsme spolu 10 let, byl to zkrátka fajn chlap, čestný a férový... pak se naše cesty rozešly a uviděli jsme se až po 20 letech - je v důchodu, ale zůstal stále stejně charizmatickým chlápkem, a to fakt nejsem na starší chlapy, nikdy jsem nebyla...

Datum: 28.02.13 18:25

David Duchovny, Johnny Depp a Tim Minchin (to, že teď hraje s prvním, je jen shoda náhod; znal jsem ho jako zpěváka).

Dlouho jsem přemejšlel, koho zmínit jako ženu, ale nějak mě nikdo nenapadá.

Reálně pak Ivan Štoll - si říkám, že jsem na jeho hodinách měl dávat větší pozor ;)

Datum: 28.02.13 19:40

Možná jsem ujetá ale od mala co jsem viděla prvně pana R. Brzobohatého byl to můj idol a když jsem se s tímto člověkem setkala před pár lety v Brně tak jsem naznala, že má volba byla správná.

Poslední otázky Poradny volná diskuze
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.