Lze dohledat tuto internetovou stránku?

Od: odpovědí: 1 změna:
Zdravím, před lety jsem na internetu četl jednu skvělou (dobovou, tak cca 2001)recenzi na Škodu Octavia 1.8 SLX 110 kW. Je to sice dlouhá doba, asi tak 4 roky, kdy jsem tuto recenzi poprvé četl ale od té doby ji nemohu nějak najít. Recenzi napsal tehdy spokojený vlastník vozu, který zkoušel jet maximální rychlosti po dalnici a pamatuji si, že psal cosi o tom, jak auto při 210km "plavalo" a něco o podvozku. Rád bych si tu recenzi znovu přečetl ale nemohu ji nikde jinde najít ale byla by přeci nějaká šance ne? Nemusí to být úplně beznadějné, byť to bylo napsáno někdo v dubnu či květnu 2001a ta stranka tomu graficky a vizuálně odpovídala. Pokud jste někdo četl to samé co já, tak prosím napište. Alespoň se tu zkusím poptat na to.
1 odpověď na otázku

 

 


0x

Na internetu je spousta recenzí, jak kladných, tak i záporných. Chvilku jsem hledal, našel jsem nějaké k tomuto vozu, ale o tom, že by někdo psal, že by plavala, ani zmínka.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]